דודי שמש בחיפה - דודי הכרמל
 
 
 
 
 
4
23 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7600065
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בדיקת צנרת תקופתית

 
 
אחת הסיבות הכי נפוצות לכך שאנשים קוראים לאינסלטור היא כשיש בעיה של פיצוץ בצנרת. יכולים להיות גורמים רבים שבגללם הצנרת התפוצצה, אבל חשוב לדעת שבהחלט ניתן למנוע זאת, אם רק תופסים את זה בזמן. לכן, אם אתם שוכרים דירה או מתגוררים בבית ישן, כדאי שתבצעו מדי פעם בדיקת צנרת תקופתית.
 
 

מונעים את הנזילה הבאה

 
 
כמו כל דבר שמתבלה עם הזמן, כך גם הצינורות המובילים את המים בביתכם. צנרת ישנה עשויה להיסדק, להתפוצץ ולגרום לנזקי רטיבות משמעותיים, שיגרמו לבעיות רבות, כולל בעיות בריאותיות ואסתטיות ואפילו לגרום להורדת ערך הדירה. כדי לתקן בעיות כאלו יהיה עליכם לשלם על כך סכום לא מבוטל.

נזילות ובעיות רטיבות הן סיטואציות לא נעימות, שמהוות מטרד של ממש. בדיקת צנרת תקופתית יכולה למנוע תיקון נזילות וסיטואציות לא נעימות מסוג זה.

למשל, אם אתם עוברים לדירה חדשה בשכירות, אחד הדברים החכמים ביותר שתוכלו לעשות הוא לבדוק את מערכת האינסטלציה שבביתכם החדש. בדיקת צנרת האינסטלציה יכולה גם לגרום לכם לגלות שיש צורך להחליף את כל הצנרת או מספר צינורות ביוב, וברור שעדיף לעשות זאת לפני שמרהטים את הבית החדש או מאבזרים אותו בציוד.

חשוב להבין שגם אם מדובר בדירה יחסית חדשה, עדיף לא להסתכן, ולהזמין בדיקה כללית בכל מקרה. יש מצב שתופתעו.
 
בדיקת צנרת תקינה
 
 
 

השקעה משתלמת

 
בדיקת צנרת תקופתית כללית אחת לכמה שנים נועדה לוודא שהצינורות עדיין תקינים. נכון, שייתכן וזה נראה לכם בזבוז זמן ואנרגיות, אבל רצוי לא לוותר על בדיקה שכזו. גם אם נדמה לכם שאתם חוסכים כרגע כסף, בדיקה כזו יכולה לחסוך לכך הרבה יותר כסף על נזקים שעלולים לצוץ בעתיד - נזקים שיהפכו את הטיפול ליותר מורכב ולהרבה יותר יקר. אז תשקיעו בהווה, כי זה ישתלם לכם.
 

לפני שעוברים לבית חדש – קוראים לאיסנטלטור!

 
דודי הכרמל היא חברה שמציעה שירותי אינסטלציה. אנו נגיע אליכם כדי לבצע את הבדיקה הנדרשת בצינורות הביוב או/ו בתשתית המים של המקלחת, תוך שימוש בציוד מקצועי ואיכותי, ובמידת הצורך גם נטפל בבעיה.

לפרטים נוספים התקשרו: 073-7600065
נשמח לעמוד לשירותכם.