דודי שמש בחיפה - דודי הכרמל
 
 
 
 
 
4
23 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7600065
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דודי שמש כרומגן ונמרוד

 

רבים לא יודעים זאת, אבל נכון לכתיבת שורות אלה ישנם בישראל כ-700 אלף מפיצים שונים של דודי שמש, המתחרים על כיסו של הלקוח הפוטנציאלי. בנוסף לכך, ישנן לא מעט יצרניות ישראליות של דודי שמש המשווקות את מוצריהן לא רק בישראל אלא גם במדינות רבות אחרות ברחבי תבל. במאמר שלפניכם נפרט אודות שתיים מהחברות המובילות בתחום דודי השמש: כרומגן מערכות מים סולאריות ונימרוד. שתי החברות הן חברות ותיקות מאוד, הפועלות בתחום מערכות ההסקה הסולאריות כבר מספר עשורים.

 

דוד שמש נימרוד

 
חברת נימרוד היא חברה ישראלית הפועלת בתחום מערכות ההסקה הסולאריות כבר קרוב לחמישה עשורים. מפעלי החברה ממוקמים בבת ים ובראשון לציון ומשתרעים על פני שטח של כ-5,000 מ"ר. מרכזי ההפצה הראשיים של החברה פועלים בירושלים, בחיפה ובאזור המרכז ובנוסף מפיצה החברה את מוצריה בעזרת יותר מ-400 מפיצים מורשים הפועלים בכל חלקי הארץ. בין לקוחות החברה ניתן למצוא את התעשייה האווירית, הום סנטר, משרד הביטחון, התעשייה הצבאית, מגוון קבלנים מובילים ועוד.

במפעלי החברה פועלות שש מחלקות ראשיות: מחלקת יצוא, מחלקת שירות, מחלקת מכירות ארצית, מחלקת בקרת איכות, מחלקת ייצור ומחלקת מחקר ופיתוח. מחלקת המחקר והפיתוח דואגת להישאר מעודכנת בפיתוחים ובשכלולים האחרונים בעולם בתחום מערכות ההסקה הסולאריות, בצירוף של רעיונות מקוריים תוצרת הארץ.
 

דוד שמש כרומגן

 

כרומגן היא חברה הנחשבת לחלוצה בתחום פתרונות האנרגיה, קולטים ודודי שמש. היא נוסדה בשנת 1962 ונחשבת לא רק לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום הייצור וההתקנה של דודי שמש, קולטים ומערכות סולריות לחימום מים, אלא לאחת החברות המובילות בעולם בתחומה. מפעל הייצור של דודי השמש ומשרדי ההנהלה של חברת כרומגן ממוקמים בקיבוץ שער העמקים ואילו מפעל הייצור של הקולטים ממוקם בציפורית. חברת כרומגן משווקת את מוצריה ביותר מ–40 מדינות ברחבי העולם.

 
דוד שמש כרומגן
 

מה יש לוודא לפני שרוכשים דוד שמש?

 
כאשר באים לרכוש דוד שמש ויהיה זה דוד שמש כרומגן, דוד שמש נימרוד או כל דוד שמש איכותי אחר, חשוב לבדוק את הנקודות הבאות עם המשווקים השונים המציעים לכם את מרכולתם:

  • תו תקן – חשוב לוודא שישנו אישור לתו תקן 579, המבטיח שהדוד עבר בקרת איכות מחמירה ונמצא ראוי לשיווק על ידי מכון התקנים הישראלים.

  • אחריות – מומלץ לתת עדיפות לחברה המספקת אחריות כמה שיותר מקיפה על המוצרים שהיא משווקת וכן יש לוודא שתקופת האחריות תהיה כמה שיותר ארוכה כמובן.
  • מחיר – לפני שרוכשים דוד שמש, מומלץ ביותר לבצע סקר מחירים נרחב במידת האפשר מכיוון שישנם פערי מחירים משמעותיים בין המשווקים והיצרנים.
לקבלת פרטים נוספים על דוד שמש כרומגן או דוד שמש נימרוד, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת דודי הכרמל בטלפון מספר 073-7600065.