דודי שמש בחיפה - דודי הכרמל
 
 
 
 
 
4
23 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7600065
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דוד שמש לחיסכון בבית

 
 
להיעזר בסוללה הגדולה מכולן
אנחנו צריכים אנרגיה בכל דבר שאנו עושים החל מנסיעה ברכב ועד צפייה בטלוויזיה. האנרגיה הזו יכולה להגיע מסולר או מדלק אך יש סוללה אחת שלעולם לא תיגמר והיא חמה יותר מהכול, זו השמש שנמצאת מעלינו יום יום. בעיקר בישראל ימי השמש חמים ביותר וניתן לנצל אותם לצרכים שלנו תוך ניצול מירבי של האנרגיה הסולרית עד להפקת חשמל לבית שלם. ניצול האנרגיה הסולרית בימינו הולך ומתעצם, וכדאי שיהיה לכם דוד שמש חסכוני בחשמל שייתן לכם ליהנות ממקלחת חמה כל עוד השמש זורחת בלי חשבון חשמל מנופח.

 
רוצים להתקין בביתכם דוד שמש שיחסוך לכם בחשמל?
חייגו אלינו להתייעצות
דודי הכרמל 073-7600065
 

חיסכון בחשמל

 
 
  • דוד השמש הוא אחד המוצרים הכי בזבזניים בחשמל שיש. כמו שמזגן הופך להיות בזבזן האנרגיה מספר אחת בבית בתקופת הקיץ, דוד שמש מבזבז הרבה חשמל בתקופת החורף. אמנם בחורף אין הרבה שמש אך הדוד יכול להוסיף לחמם את המים אפילו עם שמש מועטה ולמעשה יש אנשים שגם בתקופת הקיץ נאלצים לחמם את המים עם דוד חשמלי. במדינה חמה כמו ישראל, דוד שמש יהיה חסכוני משמעותית וייתן לכם ליהנות מחשבון חשמל מצומצם.

  • כדי לחסוך בחשמל כדאי מאוד גם להתאים את גודל הדוד. יש דודים גדולים מאוד שמתאימים למשפחות ולא יתאימו ליחיד או לזוג. גם דוד שמש קטן מידי לא יתאים למשפחה גדולה שתיאלץ לחמם את המים שוב ושוב.
 
 
 
חוסכים בחשמל
 
 
 
 
    חשוב מאוד לבחור את דוד השמש לפי כמות המים שמשומשים במקלחת לפי מספר הנפשות וכמובן לפי אופי המקלחת והתדירות שלה מה שיכול להשתנות בין משפחה למשפחה וכך ניתן להפוך את הדוד ליותר יעיל.

  • מלבד גודל הדוד והעובדה שיש פאנלים סולריים שקולטים את קרני השמש חשוב מאוד לבחור בדודי שמש איכותיים וחסכוניים. יש פאנלים סולריים וקולטי שמש יותר חסכוניים מאחרים כאשר הפיזור שלהם בגג חשוב גם הוא לקליטה מירבית. חשוב ששום דבר לא יסתיר לדודים את השמש מה שקורה לפעמים מצלחות לוויין, אנטנות וכולה.
 
דוד שמש המותאם לשימוש דיירי הבית
 

בדוד שמש כדאי להשקיע

 
דודי שמש הם לא סתם מוצרי נוחות, מדובר על מוצר בסיסי שחייב לספק למשפחה שלמה מקלחת נעימה בכל תקופה. כדי לא להימנע מחשבונות חשמל גבוהים כדאי להשקיע פעם אחת בדוד חסכוני ומתקדם ולאחר מכן ליהנות מחיסכון בכל חודש וחודש. להתייעצות בנוגע לבחירת דוד שמש המתאים לכם ולדודים החסכוניים ביותר - פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.