דודי שמש בחיפה - דודי הכרמל
 
 
 
 
 
4
23 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7600065
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הכל אודות פתיחת סתימות

 
 
 
כאשר מתרחשת סתימה באחד מהמקומות במערכת המים, נוצרת בעיה שחייבים לפתור אותה במהירות. נזקי מים הם נזקים שחלקם בלתי הפיכים, וסתימה שאיננה בשליטה יכולה לגרום להצפות שגורמות לנזקים כאלו. סתימה בכיור במטבח עלולה לגרום להצפת מים שיפגעו בארונות העץ הרגישים. הצפה באמבטיה יכולה לגרום למים לחלחל אל מתחת לקרמיקות ולגרום לערעורם. רטיבות יכולה לגרום לטיח ולצבע להתנפח ולהתפורר, וכן הלאה. מיד עם גילוי סתימה שמובילה להצפה יש לסגור את ברז המים הראשי ואז לבדוק את הסיבה לבעיה.
 
 
 
פתיחת סתימות
 
 
 
 

פתיחת סתימה בכיור

 
לעיתים, הסתימות הינן קלות. ניתן לבצע פתיחת סתימה בכיור באמצעות פומפה וטיפול פשוט נוסף, אבל במקרים מורכבים יותר יש צורך להזמין אינסטלטור לטיפול בבעיה ורצוי מוקדם ככל האפשר. יש קושי רב לתפקד בבית שבו מערכת המים סגורה או בבית שבו יש סתימה בביוב שמובילה להצפה בבית. ניתן להבחין במספר סתימות אפשריות שחלקן מתרחשות בנקודות קצה של המערכת כמו הכיור והשירותים, וחלקן במקומות חבויים בתוך מערכת האינסטלציה או הביוב. כאשר הסתימה סמויה מין העין הטיפול בבעיה מורכב יותר ומחייב אמצעים ומכשירים מקצועיים.
 

פתיחת סתימה באמבטיה ובצנרת שלה

 
סתימה באמבטיה נובעת, במקרים רבים, מגורמים שנתקעו בחור הניקוז או בצנרת. פתיחת סתימה באמבטיה נעשית על ידי בדיקת הכיור, ניקויו והזרמת מים לבדיקת תקינות. במקרה שהסתימה היא בצינורות הקרובים לפתח הניקוז של האמבטיה צריך לבצע פתיחת סתימה בצנרת המוליכה לאמבטיה. הדבר נעשה באמצעות פומפה או עם חומרים מיוחדים לפתיחת סתימות. אם הבעיות לא נפתרות אזי סביר להניח שהמים אינם זורמים בגלל סתימה במערכת הביוב.
 
 
פתיחת סתימה באמבטיה
 
 
 
פתיחת סתימה בכיור
 
 
 
 

פתיחת סתימה בשירותים

 
סתימה בשירותים מובילה ישירות לבעיה במערכת הביוב. פתיחת סתימה בשירותים לא תתאפשר ללא טיפול בצינורות הביוב המלאים והסתומים. טיפול במערכת הביוב נעשה מן הקל אל הכבד. בדיקת צינורות הביוב יכולה להראות שחדרו אליהם גופים גדולים כמו, תחבושות היגייניות, ניילונים, גלילי נייר טואלט שלמים ועוד. במקרים אחרים, יש בעיה של חדירת שורשים של צמחייה והם אלו שסותמים את מעבר המים והשפכים. בדיקת צינורות אלו נעשית על ידי מצלמות תרמיות שמסוגלות לזהות בצורה מדויקת את מקום הסתימה. במידה ובדיקת צינורות הביוב מגלה שהם נקיים הרי אין ברירה אלא לפתוח בורות ביוב שמצויים בחצרות ובקרבת המבנים.
 
יש סתימה בכיור? זקוקים לשירותי אינסטלטור?
חייגו אלינו 073-7600065

 

פתיחת סתימה בביוב

 
מערכת הביוב הפרטית מזרימה את השפכים למערכות הביוב העירוניות. פתיחת סתימה בביוב בתוך השטח הפרטי אמורה להתבצע על ידי בעלי המקום. הטיפול בסתימות נעשה בעזרת ציוד מגוון שמצוי אצל בעלי מקצוע בתחום. יש מוטות מיוחדים אשר בראשם ווים מיוחדים שמסוגלים לשלוף שורשים וגופים זרים ולסלקם. יש קפיצים ספיראליים מיוחדים, יש מכשור חשמלי מגוון, יש חומרים כימיים שיכולים לסייע בהמסת הסתימות, ויש ביוביות גדולות אשר מצוידות במערכות ניקוי שכוללות גם צינורות להתזת סילוני מים בלחץ. המטרה הסופית היא פתיחת כל סתימה מכל סוג שהוא.