דודי שמש בחיפה - דודי הכרמל
 
 
 
 
 
4
23 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7600065
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

נזילה באסלה

 
כאשר ישנה נזילה באסלה, כדאי למצוא פתרון מהיר ואפקטיבי

 
 
 
נזילה באסלה יכולה להיות מצב שגורם לחוסר נעימות במקרה הטוב, ובמקרה הרע למצב בלתי נסבל ממש בבית. כאשר הניאגרה או הצנרת של האסלה שלכם נוזלות, בתור התחלה ישנה רטיבות שמעיבה על השימוש שלכם בחדר השירותים או המקלחת. במצבים קיצוניים יותר, הנזילה תגרום גם לריחות לא נעימים ומצב קשה מאוד שנגרם בעקבות הנזילה בבית שלכם כולו. בכל מקרה ובכל מצב של נזילה באסלה כלשהי בבית שלכם, אתם צריכים לדעת לתת את המענה המידי הטוב ביותר, ולפעמים אולי תוכלו לטפל בנזילה בצורה יעילה לפני שתקראו לאינסטלטור.
 
 
 
 
 
תיקון נזילה באסלה
 
 
 
 
 
לכל שירותי האינסטלציה שלנו - לחצו כאן
אינסטלטור בחיפה ואזור הצפון 24/7
 
 

כיצד תבצעו תיקון נזילה באסלה?

 
 
כמה אפשרויות לפני שאתם קוראים לאינסטלטור

  • בורג גובה המצוף – אם תפתחו את מכסה הניאגרה של האסלה שלכם ותסתכלו על צד האסלה בו מחובר צינור המים אליה, תזהו בורג פלסטיק קטן אך בולט. בורג זה קובע את גובה המצוף של האסלה, ויתכן שהוא רופף וזה המצב הגורם לנזילה באסלה. חזקו את הבורג ובדקו האם הנזילה מפסיקה.

  • גומיית הניאגרה – ראשית, עליכם לרוקן את הניאגרה, כלומר לסגור את הברז המוביל אליה מים, ולהדיח את המים בה כך שהיא מתרוקנת לחלוטין. גומיית הניאגרה ממוקמת בתחתיתה, על פין פעמון הניאגרה. שחיקה של הגומייה הזאת יכולה להוביל לנזילה באסלה שלכם, ובכדי לבדוק זאת יש להגיע לפין זה. עושים זאת כשמושכים את הפין שנמצא בצד של פעמון הניאגרה. לעתים יש צורך להוציא את מנוף ידיות ההדחה לשם כך. לאחר שנוציא את פין פעמון הניאגרה, נבדוק את תחתית הפעמון ונחליף את הגומייה.
 
 
 

אם אתם זקוקים לאנשי מקצוע עבור צנרת הבית שלכם – הגעתם למקום הנכון

 
תיקון נזילה באסלה צריך להתבצע בצורה זהירה ומקצועית בכדי לא לגרום לשום נזק, ובמידה ואתם לא בטוחים שיש לכם את הידע או היכולת לטפל בנזילה באסלה שלכם – אל תשאירו מקום לטעויות. פנו לדודי הכרמל המספקים שירותי אינסטלטור בחיפה, ואחד מאנשי המקצוע שלנו יגיע אליכם ויספק לכם את השירות המקצועי ביותר שניתן לקבל עבור כל צרכי האינסטלציה בבית שלכם.