דודי שמש בחיפה - דודי הכרמל
 
 
 
 
 
4
23 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7600065
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תחזוקה נכונה לדוד שמש

 
 
שמרו על דוד השמש שלכם
דוד השמש הוא אחד מהפריטים החשובים ביותר שיש לנו בבית. אמנם אנחנו לא משתמשים בו בצורה ישירה ולמעשה אנחנו לא באים עמו במגע אך הוא יושב לו על הגג ומחמם לנו את המים בצורה נאמנה, בעיקר בחודשי החורף הקרים בהם אנחנו זקוקים לו בפעולה מלאה וללא תקלות. דוד השמש נמצא בדרך כלל על הגג ונותן לנו ליהנות ממנו בראש שקט אך ללא תחזוקה נכונה שלו תגלו מהר מאוד שגם הוא יכול להיתקל בתקלות לא פשוטות.

 
רוצים לשמור על דוד השמש לאורך זמן?
פנו אלינו להתייעצות ותחזוקה נכונה
דודי הכרמל 073-7600065
 

תחזוקה נכונה לדוד שמש

 
 
  • אחת מהבעיות הנפוצות ביותר בדודי שמש היא אבנית. האבנית נצמדת לגופי חימום ויכולה להרוס אותם לחלוטין, בעיקר כאשר מתעלמים מהבעיות שצצות עוד בחיתוליהן. מסנן אבנית הוא התקן קטן שיכול למנוע בעיות גדולות שיכולות להוביל לנזקים של אלפי שקלים. דוד השמש שלכם יהיה עמיד הרבה יותר כאשר מותקן אצלו מסנן אבנית.
 
 
 
שמירה ותחזוקה נכונה של דוד שמש
 
 
 
 
  • הפאנלים הסולאריים שנמצאים אצלכם בגג יכולים להיות הרבה יותר יעילים אם תנקו אותם באופן תקופתי. הלוחות הסולריים הם אלו שקולטים את קרינת השמש וממירים אותה לאנרגיית חום שמחממת את המים ועם הזמן לכלוך רב יכול להצטבר עליהם ולגרוע מפעולתם. ניקיון כל כמה חודשים, מומלץ בתחילת חודשי הקיץ, יכול לשפר את פעולת הדוד כולו והמים יתחממו בצורה מהירה וחסכונית יותר.

 
  • חשוב לבדוק נזילות מידי כמה חודשים. בדיקת הצינורות בדוד השמש מומלצת בבדיקה כוללת שכל דוד צריך לעבור לפחות אחת לשנה כדי לוודא את הפעולה התקינה שלו. תחזוקה אחת לשנה ובעיקר בחופשת הקיץ , תהיה מספקת כדי לוודא פעולה תקינה ויכולה להציל אתכם מחורף בעייתי. מומלץ לקרוא לטכנאי דודי שמש מנוסה שמכיר את פעולת הדוד היטב ויבצע עבודה מקיפה ויסודית.
 

קנו דוד שמש עם אחריות

 
יש פעולות רבות שתוכלו לבצע כדי לתחזק את דוד השמש בצורה נכונה אך כולן יכולות להיות יותר פשוטות אם תהיה לכם אחריות. כשאתם מתקינים את דוד השמש תבחרו חברה ראויה ומוכרת בשוק כדי להימנע מתקלות ותתאימו את הדוד לשימוש המשפחתי ותוודאו שיש אחריות לפחת לכמה שנים מרגע מועד ההתקנה, אחריות שתחסוך לכם כסף רב.

אנחנו בדודי הכרמל מציעים לכם את דודי השמש האיכותיים והמותאמים ביותר עבורכם עם התקנה מקצועית ושירות תיקונים בכל רגע נתון. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.