תיקון דודי שמש בחיפה

מעוניינים בשירותי תיקון דודי שמש בחיפה? מחפשים אחר חברה העוסקת במכירה, התקנה ואחזקה של אביזרים ורכיבים בתחום האינסטלציה? צרו קשר עם נציגי דודי הכרמל, ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית.

חברת דודי הכרמל מתמחה כבר שנים רבות בשיווק והתקנה של דודי שמש. החברה היא מפיצה מורשה של מוצרי כרומגן, ומאחוריה אלפי לקוחות מרוצים. עם הזמן צברה החברה ניסיון ומיומנות בהתקנה ושירותים נלווים עבור תושבי חיפה והצפון. כיום מספקת החברה שירות ייחודי של תיקון דודי שמש במשך 24 שעות ביממה בימים א'-ו', ובמקרה הצורך גם בחגים ושבתות.

לא רק תיקון דודי שמש

דודי הכרמל מציעה מסלול ייחודי של שירותי תיקון דודי שמש בחיפה. ראשית, החברה עוסקת במכירה, התקנה ואחזקה של כל סוגי האביזרים ללא יוצא מן הכלל. שנית, רק עם חברתנו ניתן לרכז עבודות אינסטלציה, וליהנות מאחריות מלאה על שירותים נלווים:

  • התקנת דודים בעלי ציפוי אמייל ייחודי
  • התקנה ואחזקה של מערכות סולאריות
  • תיקון דודי שמש וחשמל
  • איתור נזילות
  • ניקוי קולטים ודוודים
  • התקנה והחלפה של מאיצי חום
  • החלפת מפסקים, התקנת טיימרים והתקנת שעוני שבת

בדודי הכרמל גאים להציע לתושבי חיפה והצפון התמחות מיוחדת בהגברת לחץ המים החמים. בזכות הידע והניסיון של נציגי החברה, כבר לא צריך לסבול ממקלחות קצרות, מתסכלות או לא מועילות. בנוסף, החברה היא הגורם היחיד המאפשר ביצוע של כל עבודות החשמל בבתים פרטיים, לרבות חציבת תשתית ופריסה. שירותי התחזוקה של החברה ניתנים בעבור מוסדות, חברות, עסקים ועוד, ועל כל הדוודים ניתנת אחריות לתקופה של 3-8 שנים.
נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא של תיקון דוד שמש
חייגו עכשיו - 072-3257418
 
תיקון דודי שמש
 
דודי שמש בחיפה
 

תיקון דודי שמש ע"י צוות דודי הכרמל

החברה מאוישת על ידי צוות בעלי מקצוע מומחים, מנוסים ומיומנים, המעניקים ללקוחות שירות אמין, יעיל ואדיב, תוך הקפדה על עמידה בלוחות זמנים. לקוחות החברה נהנים ייעוץ מקצועי בכל הנוגע לבחירת המוצר העונה על צורכיהם ולתחזוקתו הנכונה, כמו גם מהשירות המהיר ביותר באזור.


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
דודי הכרמל - תיקון דודי שמש בחיפה והסביבה!