דודי שמש בחיפה - דודי הכרמל
 
 
 
 
 
4
23 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7600065
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תיקון צנרת

 
גיליתם דליפה בבית? הצנרת נסתמת לעיתים קרובות?
אם כך אתם זקוקים לשירות תיקון צנרת!

חברת דודי הכרמל מספקת שירותים מקיפים בתחום האינסטלציה
ומבצעת תיקון צנרת איכותי ומקצועי, שאינו גורם לבעיות חוזרות.


 
 
 

אנו מספקים לכם את השירות הטוב ביותר שיש:

  • עובדים מקצועיים ומנוסים
  • תיקון של כל סוגי הצנרת
  • ביצוע איכותי של פתיחת סתימות
  • החלפה של קטעי צנרת
  • שימוש בחומרים איכותיים
  • שימוש בכלים מתקדמים
 
 
 
תיקון צנרת
 
 
 
 
 

תיקון צנרת מים לאיכות חיים גבוהה יותר

נזילות ובעיות בצנרת פוגעות באיכות החיים, ועלולות אף להזיק לבריאות. בראש ובראשונה, הנזילה גורמת לעלייה דרמטית בחשבון המים, שמהווה בכל מקרה הוצאה ניכרת בכל משפחה. שנית, המים מחלחלים לרצפה ולקירות, וגורמים להצפה אצל השכנים למטה, להרס הטיח ולרטיבות, שבאופן כללי לא בריאה לחומרי הבניין. מעבר לזאת, אם לא מטפלים בבעיה במהירות, באזורים הרטובים עלול להתפתח עובש, שעלול להיות מסוכן ביותר עבור תושבי הבית.

איך מבצעים תיקון צנרת?

תיקון פיצוץ בצנרת - אם הפיצוץ נוצר בצנרת ישנה, אז מרימים את הריצוף ומבצעים החלפה של החלק הפגוע. במקרים בהם מדובר בצנרת חדשה, ובבית מותקנת חנוכייה, אזי ניתן להחליף את כל הצינור ללא הרמת מרצפות.

פתיחת סתימות

אחת התקלות הנפוצות ביותר בצנרת היא סתימות, כאשר תקלה זו נפוצה במיוחד בצנרת ישנה. חברת דודי הכרמל מבצעת פתיחת סתימות במגוון שיטות, ומספקת פתרון יעיל ומהיר של תיקון צנרת, המאפשר לכם לחזור לתפקוד מלא בבית.
חשוב ביותר לא להזניח בעיות בצנרת, ולבצע תיקון צנרת איכותי על ידי חברה מובילה ומנוסה. חברת דודי הכרמל מספקת שירות מקצועי ואדיב ללקוחות מכל אזור הצפון, ומקפידה על מתן שירות מקצועי ועל מציאת הפתרון הטוב ביותר לכל מצב.
 
 

החלפת צנרת

 

החלפת צנרת - מתי צריך?

 
ככלל, החלפת צנרת היא עניין של זמן. במבנים שנבנו בסטנדרט גבוה הצנרת הישנה יכולה להחזיק מעמד עשרות שנים. לעומת זאת, במבנים שנבנו ברמת בנייה נמוכה יותר, בעלי הבית יכולים למצוא את עצמם מול הצורך לחדש את הצנרת כבר בתוך שנים בודדות מרגע סיום הבנייה.

סוג הצנרת משפיע אף הוא על הצורך בהחלפתה. כך למשל, פיצוץ של צנרת מתכת הינו לרוב הראשון מבין סדרת פיצוצים ארוכה ומתמשכת. מה שקורה זה שהמים מרטיבים את החול שבריצוף, והרטיבות גורמת לחלודה ולקורוזיה, כך שגם אם אזור הנזילה מתוקן כראוי, כעבור מספר חודשים מופיע עוד פיצוץ באזור אחר. במצבים אלו יש להחליף את כל הצינורות בבית במטרה למנוע מהבעיה לחזור.
 

החלפת צנרת ושיפוץ בחוכמה

 
אתם עומדים לשפץ את הבית? רוצים להחליף את הריצוף? כדאי שתיקחו בחשבון גם את הצנרת. אם הצנרת בבית הינה ישנה ולא הוחלפה הרבה זמן, כדאי להחליף גם אותה ביחד עם החלפת הריצוף. צנרת ישנה כמוה כפצצה מתקתקת, שאין לדעת מתי היא תתפוצץ. יכול להיווצר מצב שבו הפיצוץ המאיים יתרחש כבר תקופה קצרה אחרי השיפוץ, ואז יהיה צורך להרים את הרצפה החדשה. מעבר לזאת, הצנרת החדשה מאפשרת החלפה מבלי להרים את המרצפות.

 
חברת דודי הכרמל מספקת מגוון שירותי אינסטלציה איכותיים, ומציעה לכם שירותי החלפת צנרת.
להזמנת אינסטלטור 24/7 עבור עבודות צנרת - חייגו עכשיו 073-7600065

 
 
 
צנרת ביתית
 
 
 
החלפת צנרת
 
 
 
 

צנרת ביתית - דברים שכדאי לדעת

 
הצנרת הביתית מורכבת ממערכת לניקוז שפכים, ומערכת לאספקת מי שתיה
אנו חיים בעולם מודרני, בו כמעט ואיננו חשופים למחלות אשר חוללו שמות באוכלוסיות שלמות בעבר. רובנו מייחסים ובמידה חלקית של צדק את השדרוג הבריאותי הזה לעולם הרפואה, אך למעשה פעמים רבות התחום אשר מסב לנו את היתרונות הבריאותיים הינו שונה לחלוטין. תחום זה הינו הצנרת הביתית שלנו, המהווה אלמנט קריטי בבריאות תושבי הארץ.

לצנרת הביתית יש שתי פונקציות עיקריות. הראשונה, היא מערכת לניקוז שפכים, או הביוב. מערכת הביוב מנקזת את שפכי הבית, מאחדת אותה עם השפכים מבתים אחרים, ומביאה אותה במרוכז לאתר פינוי וטיהור שפכים. לצד מערכת הביוב, מערכת מי השתייה מספקת לנו מים נקיים על פי דרישה. חשוב לזכור, כי אלמנטים אלו נמצאו כקריטיים לבריאות ההמונים בשלל מחקרים אשר ערכו ארגוני האו"ם. כיום, בכל שנה מיליוני אנשים במדינות לא מפותחות מתים כתוצאה מחשיפה למים מזוהמים וצריכתם.
 

הצנרת הביתית – מידע חשוב

 
מהם העובדות שכל אחד צריך להכיר לגבי הצנרת הביתית שלו
חשוב מאוד שנכיר את הצנרת הביתית שלנו, בין השאר כדי שנדע מתי משהו בה פועל בצורה לא תקינה. למעשה, היכרות בסיסית עם הצנרת הביתית יכולה לסייע רבות במניעה ובטיפול בתקלות בסיסיות. המידע הוא כמעט אין סופי, אך נציין פה מספר רכיבים שמומלץ להכיר:

הסיפון: הסיפון הינו הצומת בצנרת הביוב מתחת לכיור. הסיפון נועד להשקעה של פסולת כבדה בתחילת הדרך, על מנת להימנע מחסימות בצנרת עמוקה יותר. במקרה של ניקוז לא תקין בכיור, ניתן לפתוח את הסיפון בזהירות עם דלי מתחתיו, ולפנות את הלכלוך שהצטבר בתוכו.

לחץ המים: לחץ המים בבית מווסת על ידי משאבות ומכשור ייעודי. ניתן להגדיל את הלחץ בזרם המים על ידי שינוי טכני קל יחסית, אשר מומלץ לבצע בעזרת גורם מקצועי.

 

טיפול בצנרת ע"י דודי הכרמל

 
דודי הכרמל מספקת את שירותי הטיפול הטובים ביותר בצנרת הביתית שלך
דודי הכרמל הינה חברה מובילה בתחזוקה וטיפול בצנרת ביתית. החברה המתמחה באספקת מים חמים, היא מהמובילות בארץ ותבטיח לכם שירות מושלם ותיקון שיחזיק מעמד שנים רבות קדימה.