חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תיקון דודי שמש

מעוניינים בשירותי תיקון דודי שמש בחיפה? מחפשים אחר חברה העוסקת במכירה, התקנה ואחזקה של אביזרים ורכיבים בתחום האינסטלציה? צרו קשר עם נציגי דודי הכרמל, ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית.
חברת דודי הכרמל מתמחה כבר שנים רבות בשיווק והתקנה של דודי שמש. החברה היא מפיצה מורשה של מוצרי כרומגן, ומאחוריה אלפי לקוחות מרוצים. עם הזמן צברה החברה ניסיון ומיומנות בהתקנה ושירותים נלווים עבור תושבי חיפה והצפון. כיום מספקת החברה שירות ייחודי של תיקון דודי שמש במשך 24 שעות ביממה בימים א'-ו', ובמקרה הצורך גם בחגים ושבתות.

תיקון דודי שמש

תיקון דודי שמש בחיפה

דודי הכרמל מציעה מסלול ייחודי של שירותי תיקון דודי שמש בחיפה. ראשית, החברה עוסקת במכירה, התקנה ואחזקה של כל סוגי האביזרים ללא יוצא מן הכלל. שנית, רק עם חברתנו ניתן לרכז עבודות אינסטלציה, וליהנות מאחריות מלאה על שירותים נלווים:

  • התקנת דודים בעלי ציפוי אמייל ייחודי
  • התקנה ואחזקה של מערכות סולאריות
  • תיקון דודי שמש וחשמל
  • איתור נזילות
  • ניקוי קולטים ודוודים
  • התקנה והחלפה של מאיצי חום
  • החלפת מפסקים, התקנת טיימרים והתקנת שעוני שבת

בדודי הכרמל גאים להציע לתושבי חיפה והצפון התמחות מיוחדת בהגברת לחץ המים החמים. בזכות הידע והניסיון של נציגי החברה, כבר לא צריך לסבול ממקלחות קצרות, מתסכלות או לא מועילות. בנוסף, החברה היא הגורם היחיד המאפשר ביצוע של כל עבודות החשמל בבתים פרטיים, לרבות חציבת תשתית ופריסה. שירותי התחזוקה של החברה ניתנים בעבור מוסדות, חברות, עסקים ועוד, ועל כל הדוודים ניתנת אחריות לתקופה של 3-8 שנים.

דודי שמש בחיפה
מערכת דוד שמש

איך בוחרים חברה לתיקון דודי שמש בחיפה ?

החדשות הטובות הן שניתן מלכתחילה להתמקד בטכנאים שמספקים שירות עבור דודי שמש בצפון בכלל ובחיפה בפרט. הנה כמה דרכים לבחור אותם:

  • א. מקבלים המלצות מתושבי חיפה – הכי קל למצוא טכנאי אמין עבור התקנה או תיקון דודי שמש בחיפה דרך המלצות של חברים, קרובים ומשפחה. מצד שני, זה כמובן רלוונטי רק למי שגרים בחיפה או מכירים שם אישית אנשים שהשתמשו בשירות והיו מרוצים.
  • ב. מספר שנות ניסיון – דרך אובייקטיבית להשוות בין שירותי תיקון או התקנה של דודי שמש בצפון היא להסתכל על מספר שנות הניסיון. ככל שמספר שנות הניסיון גבוה יותר, כך סביר להניח שהשירות יהיה מקצועי.
  • ג. השוואת מחירים – אין סיבה לחרוג מהתקציב כדי לתקן דודי שמש בחיפה. אם רוצים לוודא מחיר הוגן, מבצעים השוואה מסודרת ובודקים מה כולל השירות.

איך מתקנים דודי שמש ?

כשאנו מגיעים לטפל בבעיה של לקוח אנו מבינים אותו וכאן מתחיל כל הבדל. אנו לא רק חושבים עם עצמנו, מתקנים ולאחר מכן מספרים כמה זה עולה. אצלנו הכול קורה בצורה מסודרת כאשר מלכתחילה אנחנו משתפים את הלקוח בכל מה שאנו רואים אל נגד עיננו וכך הוא יכול להרגיש שמי שהגיע אליו הוא אדם שניתן לסמוך עליו ותהליך הטיפול כולו הרבה יותר נעים לשני הצדדים. אנו מסבירים את כל מה שלא ברור ונותנים רקע על הבעיה, מדוע היא קרתה והכי חשוב, כיצד אפשר למנוע ממנה לחזור בעתיד. 

פעמים רבות במהלך תיקון דודי שמש יש צורך להחליף חלק מסוים, לעתים זהו חלק קטן כמו ברז שדולף או שלא פועל כשורה, לפעמים זה חלק גדול יותר כמו הפלאנג' או גוף החימום ולעתים מדובר על החלפה של חלק גדול יותר כמו המיכל עצמו או קולט השמש.

תיקון וטיפול בדודי שמש והקולטים

בכל מקרה שתצטרכו החלפה של חלק מסוים וכמובן של המערכת כולה, אנחנו נספק לכם את הכי טוב שיש. חלקים מקוריים וחדשים במחירים אטרקטיביים מחכים לכם כדי שתוכלו לקבל את הנוחות הכי גבוהה והכול מרוכז במקום אחד.

תפריט נגישות