דודי שמש בחיפה - דודי הכרמל
 
 
 
 
 
4
23 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7600065
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איתור נזילות מים בחיפה

 
תהליך איתור נזילות מים מתבצע במספר שלבים חיוניים ויש לו משמעות ארוכת טווח. בשלב הראשון יש צורך בהזמנת איש מקצוע המכיר את תחום האינסטלציה, הנזילות, הרטיבות והתשתיות, על מנת לבצע איתור ותיקון נזילות מים. איש מקצוע כזה עוקב אחר הנזילה עד שהוא מגיע אל מוקד הבעיה. עם זיהוי מוקד הבעיה יכול איש המקצוע לעבור אל השלב השני, שהוא בחירת שיטת טיפול.

כיום ניתן לבצע איתור נזילות מים בדרכים רבות. לכל דרך יש יתרונות אחרים, כאשר המטרה היא בכל מקרה לסיים את האיתור מוקדם ככל האפשר וכך לספק תוצאות משביעות רצון עבור הלקוח. חברה העוסקת בתחום של איתור נזילות מבינה את התפקיד החשוב שלה. עליה להביא לידי ביטוי שנים רבות של ניסיון ולתרום לידע של הלקוח עוד לפני תחילת העבודה.
 

החשיבות של איתור נזילות מים

 
 
יש להדגיש את החשיבות של ביצוע איתור נזילות מים מוקדם ככל האפשר:

מניעת החמרה – מים מגיעים לכל פתח ולו הקטן ביותר. נטייה זו גורמת לנזילות להחמיר במהירות ולייצר נזקים שקשה להתמודד איתם באופן לא מקצועי.

מניעת נזקים – רטיבות פוגעת בציוד ובחפצים ונזילות פוגעות באיכות החיים. אין סיבה להתפשר על האיכות של פעולות לאיתור הנזילות והיום ניתן לבצע אותן במהירות וביעילות.

עובש ופטריות – בתים ישנים עם נזילות מים צוברים עובש ולאחר מכן פטריות. מצעי פטריות מהווים סיכון בריאותי חמור בעיקר עבור אנשים עם קשיי נשימה, מבוגרים, קשישים, בני גיל הזהב, ילדים ותינוקות.
 
 
 
איתור נזילות מים בחיפה
 
 
 
 

איתור נזילות בחיפה אצל דודי הכרמל

 
חברת דודי הכרמל מתמחה בגילוי נזילות, ומזמינה את כל תושבי חיפה והצפון ליהנות משירות ייחודי:
1. רק עם נציגי חברתנו תוכלו להבטיח פעולות מהירות לאיתור וגילוי של מוקדי רטיבות, נזילות ועוד.
2. אנו משתמשים בכלים מיוחדים המונעים הרס ושבירה של קירות.
3. לאורך השנים צברנו ניסיון בעבודה מול לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והציבורי.
4. אנו מבצעים בדק בית בדירות חדשות וקיימות, ויכולים להפעיל מערך שירות הזמין במשך 24 שעות ביממה לצורך בדיקה של מערכות אינסטלציה.

היתרון העיקרי שלנו הוא כוח אדם מיומן ומנוסה. אנו מעסיקים רק עובדים שעוברים הכשרה מיוחדת בתחום של איתור נזילות. יש לנו ניסיון וותק רב שנים, כמו גם טכניקות מתקדמות של שימוש בקרינה תת-אדומה על מנת לזהות מוקדי נזילות.
 

מה הקשר בין תרמוגרפיה לבין איתור נזילות?

 
בחברת דודי כרמל מאמינים כי תרמוגרפיה מקצועית חוסכת זמן וכסף עבור הלקוח. אנו מבצעים את שירותי התרמוגרפיה, על מנת לקרוא נתונים באיזורים בלתי נראים לעין. בעת איתור נזילות, רטיבות, דליפות מים וביוב ומצבורי לחות או בודקים את הטמפרטורה של המבנה, ומשווים אותה עם הנתונים הרגילים. המצלמה התרמית העומדת לרשותנו עוזרת ליצור תמונת חום של הפרשי טמפרטורה, וכך מצליחה לאתר את מוקדי הנזילה ללא בעיה.

כל פעולות בדק הבית כוללות כיום שימוש באמצעים תרמיים. גם לקוחות חיפה והצפון מוזמנים ליצור קשר עם נציגי חברת דודי הכרמל, ולהזמין שירותי אינסטלציה במהרה. אנחנו יודעים שלא נוח לחיות עם נזילות ורטיבות, ומציעים לכם שיפור מיידי באיכות החיים.
 

נזילה בבית

 
נזילה בבית – מה לעשות עד הגעת האינסטלטור

נזילה בבית, בין אם מדובר בנזילה מהאסלה, נזילה בכיור או נזילה מהצנרת, מחייבת הזמנה של איש מקצוע, על מנת לתקן את הדרוש ולמנוע מפגעים תברואתיים ואסתטיים וכמובן גם הצפה. אבל – גם אם אתם מזמינים אינסטלטור שנמצא בקרבת מקום, עדיין צריך לעשות משהו כדי לעצור את הנזילה או להאט אותה, על מנת למנוע הצפה ונזק לרכוש.

צוות האינסטלטורים של דודי הכרמל אשר מתמחים בתיקון נזילות בבית, שמח לספק לכם מספר טיפים שכדאי ליישם עד שהאינסטלטור מגיע אליכם
 
נזילה בבית
 

נזילה בבית – טיפים חשובים


הציבו דלי – אם מדובר בנזילה שבגינה טיפות מים מטפטפות מהתקרה, הציבו דלי או כל כלי קיבול מספיק גדול אחר, על מנת שיקלוט אליו את המים וימנע מהם לגרום נזק לרכוש או לנפש (סכנת החלקה).

סגרו את הברזים – אם מדובר בנזילה מהאסלה או מהכיור, חשוב מאוד לסגור את ברזי המים על מנת שלא לאפשר למים להגיע אל אזור הנזילה. כך תקדימו תרופה למכה ותוכלו למנוע הצפה.

עשו זאת בעצמכם (רק אם יש לכם ידע בתחום) – חלק מהתקלות חלק מהאנשים יכולים לתקן לבד, בעיקר אם יש להם רקע מסוים בביצוע עבודות תיקונים. כך למשל, כשמדובר בנזילה מהאסלה הרבה פעמים הגורם לה הוא מצוף תקול, ומי שקצת מבין בתחום יכול להחליפו לבד. אבל – המלצה שלנו: אם אתם לא בטוחים שאתם יודעים לתקן – עדיף שתקראו לאינסטלטור. כשלא בטוחים לפעמים גורמים לנזקים נוספים, והופכים את תיקון הנזילה להרבה יותר מורכב.

יישום של הטיפים הללו להתמודדות עם נזילה בבית יוכל לסייע לכם לשלוט במצב עד להגעת האינסטלטור, אשר יפתור את הבעיה בצורה מקצועית ובאחריות מלאה
 

איתור נזילות בגג

 
חשוב לאתר נזילות בגג בהקדם על מנת למנוע נזק עתידי. ראשית, איתור נזילות מהיר מונע החמרה במצב וכך חוסך עלויות גבוהות על שיפוץ, ריצוף מחדש, איטום וכן הלאה. שנית, הנזילות מגיעות אל תוך הבית ולכן פוגעות בציוד ובחפצים האישיים. מעבר לכך, חשוב להקפיד על עבודות תחזוקה שוטפות על מנת למנוע סיכונים בריאותיים. נזילות מהגג מגיעות אל תוך הקירות ומייצרות פלטפורמה אידיאלית עבור עובש, חיידקים ופטריות.

עבודות לאיתור נזילות מתבצעות לכל אורך השנה ובהתאם לדרישה מיוחדת של הלקוחות. יש להבחין בין איתור נזילות ספציפיות לבין עבודות הכנה לאיטום ובידוד. כמו כן, רצוי להזמין אנשי מקצוע מנוסים המכירים את תחום האיתור ומשתמשים בכלים מיוחדים. כלים אלו מבוססים על טכנולוגיה מתקדמת והיתרון שלהם מתבטא באפשרות לזהות את מוקד הנזילה מבלי להסב נזקים לגג.

 
 
מתי מבצעים איתור נזילות בגג?

אלו התסמינים המעידים על הצורך בהזמנת איש מקצוע לצורך איתור נזילות בגג:
  • חשבון מים גבוה מהרגיל
  • כתמי מים על הקירות
  • תלונות מצד שכנים על נזילות המגיעות לחצר אחורית, לכניסה וכן הלאה
  • זרם מים חלש בתוך הבית
 
 
 
איתור נזילות בגג
 
 
 
 

איתור נזילות במקלחת

 
אין להקל ראש בתופעות של נזילות או רטיבות המתרחשות ברחבי הבית. תופעות אלו נוטות להחמיר במהירות וברוב המקרים הן מייצרות נזקים בלתי הפיכים. המשמעות של נזילות במקלחת היא פגיעה באיכות החיים, גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך. מבחינה מיידית גורמת נזילה כזו לבזבוז מים והוצאות גבוהות. לאחר מכן צוברת הנזילה תאוצה וכך חודרת אל תוך המבנה, מעודדת היווצרות עובש ופטריות וחושפת את הדיירים אל שורה ארוכה של סיכונים בריאותיים.

דבר נוסף אותו חשוב לדעת על איתור נזילות במקלחת הוא שניתן לבצע זאת גם מבלי לשבור את הקירות. אם בעבר נאלצו בעלי נכסים להשקיע סכומי כסף גדולים בהרמת אריחים, יצירת סדקים בתוך הקיר וכן הלאה, הרי שכיום יש אמצעים טכנולוגיים לא פחות יעילים והרבה פחות הרסניים.

 
טיפול מקצועי בעת איתור נזילות במקלחת

על מנת לטפל כראוי בנזילות במקלחת יש לפנות אל גורמים מקצועיים. אלו הקריטריונים אותם כדאי לבדוק:

ניסיון – זהו פקטור משמעותי במתן שירותי איתור נזילות היות והוא מבטיח התמודדות גם עם בעיות בלתי צפויות. הרבה נזילות מופיעות במקום מסוים אולם המקור שלהן שונה לחלוטין. תפקידו של איש המקצוע המנוסה הוא לזהות את מוקד הבעיה ולטפל בה ולא רק בתסמינים. איש מקצוע נדרש להגיע אל בית העסק או הלקוח עם ארגז כלים מגוון שמאפשרים לו לאבחן ולטפל בבעיה. עליהם לעקוב אחר הנזילות ולבצע את הטיפול המהיר והיעיל ביותר.

לוח זמנים – כפי שהוזכר, אין סיבה לחיות עם נזילות במקלחת ולכן רצוי לתת עדיפות לחברה המקפידה על עבודה בלוח זמנים שמאפשר הגעה מהירה ככל הניתן
 
 
איתור נזילות בחצר
 
 
 
 
 
איתור נזילות במקלחת
 
 
 
 

איתור נזילות בחצר

 
חצר היא חלק בלתי נפרד מהבית ובעזרתה ניתן ליהנות מאיכות חיים גבוהה. נכסים עם חצר נמכרים במחירים גבוהים והם מהווים פתרון אופטימאלי עבור משפחות עם ילדים, תינוקות או חיות מחמד. מצד שני, חצר מחייבת טיפול ותחזוקה.
הבעיה הנפוצה ביותר בחצר מתעוררת כאשר ישנה נזילה של מים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, איתור נזילות בחצר לא מתבצעת רק בבניינים או בבתים ישנים. גם בנכסים חדשים הנרכשים דרך קבלן עלול להתעורר צורך מן הסוג הזה המחייב הזמנה מהירה של אנשי מקצוע.

יש הרבה גורמים שיכולים לגרום לנזילות בחצר. הגורם הראשון הוא לכלוך מצטבר בתוך תשתית האינסטלציה והמים. אבק, שערות, זכוכיות, חול וכדומה מגיעים אל תוך הצנרת וגורמים לנזילה. גורם שני שעלול לגרום לנזילות הוא בלאי. צינורות סדוקים או שבורים מאפשרים למים לצאת ולהרחיב את החור, עד שמתחילות נזילות חמורות. השאלה העיקרית היא כיצד מתמודדים עם הנזילות ומה כדאי לעשות.

 
טיפול בנזילות בחצר

מיד עם זיהוי החשש והתסמינים של נזילות בחצר יש לפנות אל אנשי מקצוע המתמחים בנושא איתור נזילות.בצורה כזו ניתן ליהנות מיתרונות רבים:
הוזלת עלויות – משתלם יותר לתקן את הנזילה מאשר לבצע שיפוץ כללי או להחליף את כל הצנרת ברחבי הבית והחצר
דיוק – באמצעות איתור נזילות בחצר ניתן למצוא את מקור הבעיה ולטפל בה היטב וביסודיות.
אקולוגיה – איתור של נזילות תת קרקעיות יכול להתבצע עם גזים ידידותיים לסביבה. בדיקה זו עומדת בתווי תקן מחמירים והיא נחשבת אידיאלית עבור בתים פרטיים, שטחים ציבוריים והן הלאה
 

דודי הכרמל - איתור נזילות מים ושירותי אינסטלציה

 
אנחנו בחברת דודי הכרמל – אינסטלציה מתמחים בשירותי איתור נזילות מים בחיפה והסביבה
יש לנו את הניסיון הדרוש לאתר נזילות מים מכל הסוגים ובמחיר אטרקטיבי.
השאירו פרטים באתר או צרו קשר לטיפול או איתור נזילות מים בצפון.