דודי שמש בחיפה - דודי הכרמל
 
 
 
 
 
4
23 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7600065
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בעיות נפוצות בתחום האינסטלציה

 
 
תחום האינסטלציה אחראי במידה רבה על איכות החיים שלנו. אנו משתמשים במים על בסיס קבוע ונעזרים בהם לצרכי שתייה, בישול, מקלחת, שמירה על היגיינה ועוד. אף על פי כן, לעיתים קרובות נוצרות בעיות המחייבות טיפול יעיל והזמנת אנשי מקצוע:

ברז דולף

דליפה של מים מהברז היא בעיה קטנה אך מטרידה. בעיה כזו לא נפתרת לבד והיא רק נוטה להחמיר עם הזמן. לפיכך, רצוי לטפל בבעיה כאשר היא עוד בחיתוליה ולהזמין אינסטלטור כדי לזהות את מוקד התקלה.

ברז לא נסגר

גם ברז שלא נסגר צפוי בסופו של דבר לגרום נזילות, רטיבות, עובש והצטברות של חיידקים ופטריות במטבח או בחדרים רטובים אחרים. ברוב המקרים ניתן לטפל בברז שלא נסגר באמצעות החלפתו, או לחילופין עם שימוש בחלקי חילוף חדשים.

פיצוץ בצנרת

זו ללא ספק הבעיה החמורה ביותר. כיום כבר לא חייבים להרים מרצפות או לשבור קירות כדי לזהות פיצוץ בצנרת. אפשר להשתמש במצלמה תרמית ולטפל באופן ממוקד בבעיה.

אין זרם מים

זרם מים חלש מעיד על תקלה כללית יותר. בעיה זו נפוצה בעיקר בדירות גבוהות בבניינים משותפים, אולם היא יכולה להופיע גם בדירות קרקע ובתים פרטיים.

אין זרם במקלחת

בניגוד לבעיה של זרם מים בכל הבית, היעדר זרם במקלחת היא לרוב תוצאה של הצטברות אבנית. הטיפול היסודי הוא ניקוי אבנית מהצינורות והברז, תוך שימוש במסנן אבנית לצורך מניעת הישנות הבעיה.
 
 
 
 
לטיפול בכל תקלה ובעיות אינסטלציה
צרו קשר עם דודי הכרמל - 073-7600065
 
בעיות אינסטלציה
 

מי יכול לטפל בבעיות אינסטלציה?

 
 
לסיכום, העובדה שמדובר על בעיות אינסטלציה נפוצות אינה מונעת את הצורך בהזמנת איש מקצוע. אפשר לנסות לטפל בסתימה באופן עצמאי, אולם היעילות תמיד תהיה מוגבלת. צרו קשר עם נציגי חברת דודי הכרמל ונוכל לטפל עבורכם בכל הבעיות.