דודי שמש בחיפה - דודי הכרמל
 
 
 
 
 
4
23 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7600065
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בעיות נפוצות בדוד שמש

 
 
דוד שמש נמצא מחוץ לבית או על הגג ולכן הוא תמיד חשוף לשורה ארוכה של בעיות.
אלו הבעיות הנפוצות המזוהות עם דוד שמש:

דוד שמש לא מחמם

הבעיה העיקרית, הנפוצה והמטרידה ביותר היא דוד שמש שלא מחמם. דוד כזה אינו מבצע את תפקידו ולכן הוא יוצר עוגמת נפש רבה. בנוסף, דוד שלא מחמם עדיין ממשיך לצרוך אנרגיה והוא דורש טיפול מיידי ויסודי. ברוב המקרים, הסיבה היא סתימת הקולט הנגרמת בשל הצטברות אבנית. המים בישראל מלאים באבנית והיא בתורה פוגעת ביעילות המערכת הסולארית. ניקיון של האבנית צפוי להחזיר את הדוד לכשירות מלאה.

דוד שמש לא נדלק

כאן מדובר על תקלה במערכת החשמל. יש להזמין בעל מקצוע אם הדוד מקצר, לא נדלק או פועל לסירוגין ובאופן לא תקין.

דוד שמש מקולקל

קשה לקבוע מה סיבת הבעיה הספציפית של דוד שמש מקולקל ויש להבחין בין תקלה בגוף החימום, לבין תקלה ברכיבים אחרים. אם הדוד לא מחמם מספיק מהר קיימת כנראה תקלה בגוף החימום ויש לשקול להחליף פלאנג' ותרמוסטט.

דוד שמש נוזל

נזילת מים נוצרת בעיקר מדוד שמש ישן, או לחילופין אם הוא לא אטום מספיק. דוד שפעיל מעל 10 שנים מחייב בכל מקרה החלפה והתאמה לסטנדרטים המודרניים.
 
 
 
 
לטיפול בדודי שמש, התקנה ופתרון תקלות
צרו קשר עם דודי הכרמל - 073-7600065
 

תקלות בדוד שמש - כיצד מטפלים

 
 
זיהוי של בעיות נפוצות בדוד שמש לא מספיק לצורך ביצוע הטיפול. דוד שמש הוא אמצעי יעיל לחימום מים וחיסכון באנרגיה. הוא נמצא בשימוש נרחב והוא אידיאלי עבור בתים ודירות.

לסיכום, מזג האוויר הים תיכוני בישראל מאפשר לנצל עד תום את היכולות המיוחדות של דוד שמש ולהפיק את המקסימום מהמבנה שלו. רצוי להקדים תרופה למכה, להתייעץ עם נציגי דודי הכרמל ולבצע ניקיון ותחזוקה.
 
 
 
תקלות בדוד שמש