דודי שמש בחיפה - דודי הכרמל
 
 
 
 
 
4
23 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7600065
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הגברת לחץ מים

 
 
"מתייבשים" במקלחת כי המים בקושי זורמים?
דודי הכרמל מספקת שירותי הגברת לחץ מים בבית!
 

בעיות אנסטלציה ופתרונן: הגברת לחץ מים

 
לחץ מים נמוך בדירה הוא מצב שבו צריך לטפל במהירות וביעילות
אם אי פעם חוויתם מצב בו אתם מגיעים הביתה בסופו של יום עבודה או לימודים ארוך ומתיש, כאשר כל מה שאתם רוצים הוא מקלחת נעימה ומרעננת, אך לחץ המים בדוש המקלחת או בברז המקלחת מטפטף בקול ענות חלושה – אתם בוודאי יודעים שמדובר באחד המצבים המעיקים ביותר שניתן לחוות בחיי הבית. מצב של לחץ מים נמוך בדירה הוא מצב שבו צריך לטפל – בצורה המקצועית ביותר שניתן, ובמהירות האפשרית – בכדי להבטיח איכות חיים נעימה בשימוש בברזי המים השונים בדירה. לפני שאתם ממהרים לקרוא לשירות מקצועי בתחום הצנרת, כמו השירות של דודי הכרמל, אתם יכולים לבדוק כמה וכמה מרכיבים בבית שלכם, ואולי לטפל בלחץ המים בדירה שלכם בעצמכם.
 
הגברת לחץ מים בבית
 

הגברת לחץ מים בבית - טיפים מהמומחים שיעזרו לכם

 
אם אתם סובלים מלחץ מים נמוך בביתכם, יש לכך סיבה. תוכלו לבדוק מהי ואולי אפילו לתקן את הבעיה בעצמכם. כיצד?היעזרו בשלבים הבאים:
  • בדקו האם החסכמים שלכם נסתמו – ייתכן שניקוי האבנית מהם או קניית חסכמים חדשים תסייע לכם להגביר את הזרם.
  • ודאו שאין ברז ראשי שדולף – סגירה הולמת של הברז יכולה אף היא להועיל.
  • דברו עם השכנים שלכם – אם גם הם סובלים מזרם חלש, ייתכן מאוד שקיימת סתימה בצנרת של הבניין. פנו לעירייה כדי שתבדוק עבורכם את העניין.
  • התקינו משאבת מים – אם אתם גרים באחת הקומות העליונות של הבניין, משאבת מים יכולה לפעמים להועיל ולפתור את הבעיה.
עברתם את כל השלבים האלה וכלום לא עזר? פנו לאינסטלטורים שלנו והם יגיעו אליכם במהירות, יבדקו את הבעיה לעומקה ויפתרו אותה על הצד הטוב ביותר.

זקוקים לשירותי אינסטלטור בצפון ? התקשרו אלינו 073-7600065.
 

ועוד כמה טיפים

 
 
בדיקת השיבר במקרים רבים, לחץ מים נמוך בדירה נובע מכך ששיבר המים סגור בחלקו. מה שמאפיין מצב זה הוא שכל הברזים בדירה מוציאים מים בלחץ נמוך ולא רק חלקם. במקרים שכאלה אין באמת צורך לקרוא לאיש מקצוע, ופשוט יש לפתוח את השיבר במלואו,, בצורה עדינה כך שלא תשברו אותו ולא תחשפו את הצנרת שלכם לכניסה מהירה של אבנית וחלודה. לאחר פתיחת השיבר, המתינו מספר דקות שהצנרת תתמלא – ותבדקו אם התקלה טופלה.
 
 
 
טיפים להגברת לחץ מים
 
 
 
 
בעיה נקודתית במקרים רבים, בעיית לחץ המים הנמוך תהיה תקלה שתאפיין רק יציאה אחת של מים בדירה, כמו ברז מסוים, דוש אמבטיה או כל יציאה אחרת. במצבים כאלה, ישנן מספר אפשרויות – יתכן שהרכיב עצמו סתום בחלקו או מלא אבנית, יתכן שהוא מחובר בצורה לא מלאה ויתכן אף שיש בו סדק או שבר לאורכו או בנקודת החיבור שלו. במצבים כאלה, נסו לחבר מחדש בצורה חזקה יותר (עם כלים אם יש בכך צורך), או פשוט להחליף את הרכיב התקול.

בעיית לחץ מים חמים ישנם מצבים בהם לחץ המים הקרים תקין, אך כאשר משתמשים במים חמים לחץ המים יורד משמעותית. בעיה כזו מעידה לעתים קרובות על תקלה בחיבור תשתית הדוד לתשתית הצנרת הביתית. כדאי לבדוק את כניסת המים לדוד ואת יציאת המים מהדוד, ואם אתם לא יודעים בדיוק כיצד לעשות זאת – לקרוא למומחים בתחום דודי החשמל והשמש, מכיוון שכמעט בוודאות מדובר בתקלת דוד.
 

אם יש תקלה מתמשכת בלחץ המים - פנו לדודי הכרמל

 
כאשר אתם רוצים להגביר את לחץ המים בדירה שלכם ולא בטוחים כיצד לעשות זאת, מה שאתם צריכים הוא אנשי מקצוע איכותיים בתחום הצנרת – שגם בתקלה הפשוטה ביותר וגם בתקלה המורכבת ביותר, יספקו לכם את המענה המקצועי הנחוץ לכם ויסייעו לכם להשיב את איכות החיים ואת שגרת החיים שלכם למצבה התקין – במהירות וביעילות.

לפניות ועזרה בנושא הגברת לחץ מים
צרו קשר באתר או חייגו אלינו 073-7600065