חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איתור נזילות בצנרת

אם בזמן האחרון גיליתם כתמי עובש באזור מסוים בקיר, אם מים החלו לבצבץ מהרצפה בחדר האמבטיה, השירותים או המטבח ואם באופן כללי אתם חושדים כי אחד הצינורות במערכת הביתית כבר לא שלם ותקין – יש סיכוי לא רע שיש לכם נזילה.

דיירים רבים נוטים לדחות את הטיפול בנזילות עד כמה שאפשר, אך לרוע המזל נזילות צנרת לא נוטות להיעלם מאליהן, אלא להיפך – נזילות נוטות תמיד להחמיר ולהפוך לקשות יותר לתיקון ככל שנוקף הזמן. לכן הגיע הזמן לדבר על איתור נזילות בצנרת ועל כך נאמר: יפה שעה אחת קודם.

איתור נזילות בצנרת מבלי לשבור את הקיר

אחת הסיבות שבעטיין דיירים רבים נוטים לדחות את המועד שבו יטפלו בנזקי הצנרת שלהם נעוצה בעובדה שעד לשנים האחרונות צריך היה לשבור את הקיר ולחשוף את הצנרת כדי לאתר את מקור הנזילה או הנזק. החדשות הטובות הן שכיום מדובר על נחלת העבר ותו לא. על ידי שימוש בציוד תרמוגרפי רגיש ניתן לבצע איתור נזילות בצנרת מבלי לפגוע בקיר כלל.

הכוונה היא למצלמות מיוחדות שמסוגלות לאתר הפרשי טמפרטורה בקירות, בתקרה וברצפה וכך לזהות את המיקום המדויק של הנזילה. הודות למצלמות החדשות ניתן לחסוך הרס קירות או הסרת מרצפות ולאתר בדיוק מקסימלי את מיקום הנזילה. לאור זאת, הגיע הזמן לעשות היום את מה שעדיף לא לדחות למחר: לאתר את הנזילה ולמנוע מצב של פיצוץ צנרת מסוכן שיכול לעלות לכם ביוקר.

איתור נזילות בצנרת

איתור נזילות בצנרת בעזרת אנשי מקצוע

אם אתם מעוניינים לקבל פרטים נוספים ואם אתם מעוניינים לתאם מועד לבדיקת הצנרת שלכם, הגיע הזמן שתערכו היכרות עם חברת דודי הכרמל. חברת דודי הכרמל היא חברה מקצועית המתמחה בתחום האינסטלציה והדוודים, המעניקה שירות מתקדם ללקוחות עסקיים ופרטיים כאחד בחיפה וביישובים שבסביבתה לרבות קרית מוצקין, קרית אתא, קרית ביאליק, קרית ים, קרית שמואל, קרית חיים ועוד.

אנשי המקצוע של החברה ישמחו להגיע אליכם ולערוך בדיקת צנרת מקיפה ויסודית, לאתר את הנזילה באופן הנוח והיעיל ביותר ולהציע פתרונות חכמים ויצירתיים. בין אם מדובר על איתור נזילות בצנרת, הגברת לחץ המים או פתיחת סתימות מורכבות, אנשי החברה עומדים לשירותכם בטלפונים 050-5260046 ו073-7600065 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "יצירת קשר" באתר ונציגי החברה ישובו אליכם תוך זמן קצר.

תפריט נגישות