073-7600065

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בדיקת נזילות ורטיבות בבית

אחת הבעיות המציקות איתה מתמודדים בעלי בתים רבים היא בעיית הנזילות במקומות שונים בבית. נזילה יכולה להיגרם מסיבות שונות שאחת הנפוצות בהן היא פיצוץ בצינור שמצוי בתוך הקירות או מתחת לבלטות. במקרה זה, גילוי מקום התקלה הינו מורכב בגלל שאין אפשרות לראות את הפיצוץ. מים יורדים בשיפוע, ולכן, הרטיבות שנוצרת על הקיר אינה בהכרח מקום הפיצוץ, וכך, יש צורך באיתור מדויק בעזרת מכשור מודרני. אינסטלטורים מקצועיים יכולים לבצע גילוי מדויק בזמן קצר.

מצלמת אינפרא אדום

בעזרת מצלמת אינפרא אדום ניתן לגלות את מקום הנזילה ולעובדה זאת יש יתרונות רבים. אין צורך לשבור קירות, קרמיקות או בלטות שלא לצורך. התיקון ייעשה בדיוק במקום שאותר והוא ייערך במהירות וללא טלאים חיצוניים מיותרים. נזילות עלולות להיגרם משורה של תקלות. לעיתים, מדובר בבלאי בצינורות הפנימיים. לפעמים, יש חדירת מי גשמים בגלל איטום גג לקוי או קירות חיצוניים שאינם תקינים. בבתים עם שני מפלסים יכולות להיות נזילות ממקלחת עליונה וכתמי הרטיבות יופיעו על התקרה.

נזילה ורטיבות בתקרה

נזקים שונים

במקרים מורכבים יותר הנזילה מגיעה מדירות של השכנים וכאן נדרש שיתוף פעולה שלהם. לעיתים, מגלים את הרטיבות לאחר זמן, במיוחד אם היא מופיעה מאחורי ארון גדול או במקום אחר שמוסתר. במקרים כאלו מתחילים להצטבר נזקים נוספים כמו עובש על הקירות שמלווה בריח של טחב, התפוררות הצבע והטיח ועוד. בנוסף, רטיבות לאורך זמן יכולה להוביל לבעיות בריאות שונות. במקרים כאלו התיקון יהיה גדול יותר ויכלול שטח נרחב יותר. כדי למזער נזקים, מומלץ מאוד להזעיק בעל מקצוע מיד כאשר יש חשד לנזילה.

טיפול מקצועי

לאינסטלטור בעל ידע וניסיון יש יכולת לפתור בעיות במהירות. הוא יכול לייעץ טלפונית לכל לקוח ולרוב, העצה הראשונה שיקבל הלקוח היא לסגור את ברז המים הראשי עד לבירור הבעיה. במקרים שנדרשת עזרתו הוא יגיע במהירות האפשרית לטיפול בבעיה. אינסטלטור מגיע מאובזר בכל הציוד הדרוש לתיקון נזילות ובכל החומרים וחלקי החילוף התקניים והאיכותיים ביותר. היות וצנרת רבה ממוקמת בתוך הקירות, יש צורך שכל מערכת המים תפעל ללא תקלה לאורך זמן ועם בלאי מועט ככל האפשר.

תפריט נגישות