חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דברים שכדאי לדעת לפני הזמנת אינסטלטור

שימור הצנרת הביתית ותחזוקתה מאפשרים לנו לשמור על רמת חיים גבוהה. הצנרת הביתית היא אחד מאותם רכיבים בחיינו אשר איננו מעריכים כראוי את החשיבות שלהם לשגרת החיים שלנו עד שהם מתקלקלים לחלוטין. הצנרת הביתית מורכבת ממערכת מסועפת להדהים של צינורות אשר חלקם נועדו להביא לנו מי שתייה נקיים, וחלקם לניקוז המים יחד עם השפכים שלנו. מניעת נזקים לצנרת שלנו, וטיפול מהיר בהם מונע מאתנו חשיפה לשלל מחלות. סתימות וריח רע מהביוב מסמלים סתימה אשר מאפשרת להמוני חיידקים לעלות מהביוב אל פני השטח ולסכן את בריאותנו לחלוטין. כמובן שגם נזקים וחדירה של זיהומים למי השתייה יכולים להיות בעלי השפעה הרסנית על בריאותנו. במקרה של בעיות בצנרת, חשוב לפנות לאינסטלטור בחיפה לקבלת שירות מקצועי ומהיר.

הזמנת אינסטלטור

הזמנת אינסטלטור

לפני הזמנת אינסטלטור כדאי לבדוק האם ניתן לתקן את הבעיה באופן עצמאי. חשוב מאוד לזכור כי אינסטלטור הינו הגורם המוביל והמוסמך לטפל בבעיות בצנרת הבית. למרות זאת, עקב הרצון לטפל בבעיה מהר, חשוב מאוד להכיר מספר טכניקות פשוטות לפתיחת סתימות אשר יסייעו לנו בשמירה על צנרת מתפקדת כראוי לפני הזמנת שירותי אינסטלציה בחיפה. הדברים שניתן לעשות לפני הזמנת אינסטלטור כוללים:

  • פומפה: פומפה יוצרת לחץ אוויר על הסתימה בביוב, ולעיתים הלחץ מספק בשביל לפתוח את הסתימה לחלוטין. לרוב פומפה תעבוד בסתימות קלות באופן יחסי.
  • סודה קאוסטית: מדובר בחומר שיש לעשות בו שימוש זהיר ביותר. סודה קאוסטית מסוגלת להמיס לחלוטין סתימות בצנרת, אך חשוב לבדוק מהם החומר ממנו עשויים הצינורות אחרת היא עשויה בהחלט לגרום לנזקים אדירים.
  • פתיחת הסיפון: ניתן לעשות פעולות נוספות כגון פתיחה וריקון של הסיפון, או פשוט שליחת יד והוצאת הלכלוך במקרה והסתימה קרובה לפני השטח.

פתרונות אינסטלציה

במקרים מורכבים יותר הנזילה מגיעה מדירות של השכנים וכאן נדרש שיתוף פעולה שלהם. לעיתים, מגלים את הרטיבות לאחר זמן, במיוחד אם היא מופיעה מאחורי ארון גדול או במקום אחר שמוסתר. במקרים כאלו מתחילים להצטבר נזקים נוספים כמו עובש על הקירות שמלווה בריח של טחב, התפוררות הצבע והטיח ועוד. בנוסף, רטיבות לאורך זמן יכולה להוביל לבעיות בריאות שונות. במקרים כאלו התיקון יהיה גדול יותר ויכלול שטח נרחב יותר. כדי למזער נזקים, מומלץ מאוד להזעיק בעל מקצוע מיד כאשר יש חשד לנזילה.

דודי הכרמל מספקת שירות אינסטלציה איכותי

דודי הכרמל היא חברה מובילה בתחזוקה ובטיפול בתקלות צנרת. עובדי החברה מהווים מוקדי ידע בתחומם, ומסוגלים לטפל במהירות וביעילות בכל תקלה במערכת הצנרת הביתית. עובדי החברה הינם אמינים במיוחד, ובשונה משירותי אינסטלציה אחרים ישאפו להעניק פתרון ארוך טווח, אשר יהיה משתלם ויעיל במשך שנים רבות קדימה.

תפריט נגישות