חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דודי שמש בקריות

מתגוררים בקריות? יש לכם דוד שמש בבית? אם יש – אז האם הוא מתפקד כראוי? ואם לא, אז זה הזמן הנכון לשפר את המצב ולהתקין דוד שמש חדש בבית! חברת דודי הכרמל מתמחה במכירה, בהתקנה ובתחזוקה של כל סוגי דודי השמש והיא מספקת את שירותיה המקצועיים גם בקריות.

לטיפול בדודי שמש, התקנה ופתרון תקלות
צרו קשר עם דודי הכרמל – 073-7600065

דודי שמש בקריות
דודי שמש בקריות | CANVA

דודי שמש מתאימים להתקנה הן בבתים פרטיים והן בבתים משותפים, למעט במבנים גבוהים שעולים על 9 קומות. בקריות רוב רובה של הבנייה אינה מגיעה לגבהים אלו, ולכן בעצם אין הגבלה מעשית לשימוש בדודי שמש בקריות. חשוב להדגיש כי שימוש בדוד שמש חוסך ממון רב בהוצאות החשמל, ומאפשר לצרכנים ליהנות ממים חמים כל הזמן.

ובכן, אם אתם תושבי הקריות וטרם הותקן בביתכם דוד שמש מסיבה זו או אחרת, התקשרו אלינו, לדודי הכרמל, ונשמח להתאים לכם את דוד השמש האופטימלי ביותר לשימוש שלכם.

תחזוקת דודי שמש בקריות

דודי השמש הינם מוצר אמין ביותר, ואם תרכשו דוד איכותי המותאם לצרכים שלכם, הוא ישרת אתכם לשנים ארוכות. עם זאת, דוד השמש, כמו כל מוצר אחר, זקוק לתחזוקה. להלן כמה פעולות חשובות לתחזוקה של דוודים:

ניקוי קולטי שמש

המים מתחממים תודות לקולטי השמש שמעבירים את אנרגיית החום לגוף החימום, ולכן יש לשמור על הקולטים נקיים במטרה להבטיח את היכולת שלהם לקלוט את קרני השמש.

דודי הכרמל - תיקון דודי שמש בקריות

ניקוי גוף חימום

המים בישראל מכילים אבנית, והיא מצטברת סביב גוף החימום בדוד, בדיוק כמו שקורה עם הקומקום החשמלי. האבנית מצידה מעכבת את תהליך החימום ולכן מונעת מהצרכן את היכולת ליהנות ממים חמים בזמינות גבוהה. חשוב לנקות או להחליף את גוף החימום כשמזהים שהמים מתחממים לאט מדי.

ניקוי המכל

עם הזמן במכל החימום מצטברים חלודה וחול שנמצאים במים. אם אתם מזהים לעיתים קרובות מים חומים שיוצאים מהברז, זהו סימן שהגיע הזמן לנקות את המכל.
דודי שמש הם מוצר שימושי וחשוב, המאפשר לחסוך בחשבון החשמל.
אתם מוזמנים ליצור קשר עם דודי הכרמל – דודי שמש בחיפה והקריות, ונשמח לייעץ ולבצע התקנת דוד שמש.

דודי שמש בקריות

תפריט נגישות