חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

החלפת דודי שמש

מזה שנים רבות מסתבר כי החוק במדינת ישראל מחייב כל בית או דירה חדשה להתקין דוד שמש לצורך חימום המים. דודי שמש חוסכים בהוצאות החשמל הביתיות בצורה משמעותית ביותר ללא כל עוררין, ועושים שימוש באנרגיית השמש לצרכי חימום המים. בעקיפין תורם חסכון זה של צריכת חשמל להקטנת ייצור החשמל בתחנות הכוח ולהקטנת זיהום הסביבה הנובע מכך. בכל מקרה, התקנת דוד שמש היא יעילה וחסכונית ומנצלת את העובדה שברוב ימות השנה זורחת השמש במדינת ישראל.

דוד שמש מאיכות טובה המיוצר על פי התקן של מכון התקנים הישראלי אמור לשמש אתכם לעשר שנים ויותר, ויש דודי שמש המחזיקים מעמד עשרות רבות של שנים. אבל גם דודי שמש נשחקים ומתקלקלים ויגיע יום שיהיה צורך להחליפם. החלפת דוד שמש יש לעשות עם חברה מורשה המתמחה בהתקנת דודים ולהקפיד כי הדוד החדש עומד בכל התקנים הדרושים.

החלפת דודי שמש

מתי לבצע החלפת דוד שמש

יש מקרים שבהם דוד השמש מפסיק לחמם את המים, אך לא תמיד מדובר בתקלה המצריכה את החלפתו. אם אתם מרגישים שדוד השמש הפסיק לחמם את המים או שהמים אינם חמים כפי שהתרגלתם להם, עליכם לקרוא לטכנאי דודי שמש כדי לבדוק את העניין לפני שאתם מחליטים להחליפו. לעיתים מדובר בתקלה פשוטה שניתן לתקן אותה בעלות קטנה יחסית כמו:

  • לכלוך שהצטבר על זכוכית הקולט
  • צינורית שנשברה בתוך הקולט
  • חיבור רופף בין הקולט לדוד
  • לכלוך או אבנית שהצטברו בדוד

במקרים אלה ניתן לתקן את הדוד, אבל במידה וזה לא עוזר או שהטכנאי מבחין בהתפוררות הדוד, או בתקלה חמורה בקולטים עדיף לבצע החלפת דוד שמש.

דודי הכרמל - החלפת דודי שמש

חברת דודי הכרמל עומדים לשרותכם בכל תקלה או החלפה של דוד שמש או חשמל באזור חיפה והצפון, עם שירות אדיב ומקצועי ואחריות לשנים רבות בהתאם לסוג וגודל הדוד.

שירות החלפת דודי שמש
החלפת דוד שמש
דוד שמש

תפריט נגישות