חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

התקנת פילטר לשעון מים

איזה מים אתם בוחרים לשתות? מי השתייה שלנו בישראל מגיעים ממספר מקורות: מי ים מותפלים (שמקורם בים סוף או בים התיכון), מים עיליים (שמקורם בכנרת ובנחלים ובמעיינות שעל פני הקרקע) ומי תהום (הנשאבים ממאגרים מתחת לאדמה, כאקוויפר). מים אלה עוברים דרך ארוכה למדי בצינורות, ממקור מוצאם ועד שהם מגיעים לברז, לכוס או לקומקום שלנו. במהלך דרכם זו, הם צוברים מתכות, חול, חלקיקי לכלוך, חיידקים וגורמים נוספים, שמקומם בוודאי אינו במים המיועדים לשתייה או למקלחת.

פילטר לשעון מים

מים בריאים - מים רכים

בפני האדם השומר על בריאותו ובריאות משפחתו, עומדות מספר אלטרנטיבות המאפשרות לו לזכות במים ראויים לשימוש:

  1. בר מים לסוגיו השונים – מכלי המים המוצבים על הבר מגיעים לבית הלקוח על ידי ספק. אפשרות זו מספקת אך ורק מים לשתייה וכרוכה בהתקשרות ותלות בספק שירות. היא נפוצה לרוב במשרדים שבהם אין צורך בסינון כולל של המים (אין מקלחות ואין מכונות כביסה אשר עלולות להתקלקל בגלל איכות מים ירודה).

  2. התקנת מסנן מים פרטני ליד כל ברז – מסנן מסוג זה מטפל במים הזורמים באותו ברז בלבד. כאשר מדובר בדירת מגורים, אפשרות זו אינה משתלמת בגלל הנקודתיות שלה, ריבוי המסננים הזקוקים לתחזוקה שוטפת וכן הלאה.

  3. התקנת פילטר לשעון מים דירתי כולל – מסנן (פילטר) זה ממוקם ליד שעון המים של הבית או הדירה. התקנת פילטר לשעון מים מאפשרת, בגלל מיקומו, סינון ובקרה על איכות כל המים המוזרמים לדירה, ללא קשר למקום יציאתם (ברז המטבח, המקלחת, ברז מדיח הכלים, ברז מכונת הכביסה ועוד).

למידע נוסף אודות שירותי האינסטלציה שלנו – לחצו כאן

התקנת פילטר

כיום, ישנם סוגים שונים של פילטרים לשעון המים אשר כל אחד מהם מטפל במגוון רחב של חלקיקים שאינם צריכים להימצא במים הביתיים שלנו: החל במסננים המכניים הפשוטים, המסננים את המים מחלקיקים מעל לגודל מסוים, אך אינם מסננים אבנית או חיידקים, וכלה במסננים המשוכללים יותר, שפעולתם נרחבת.

מאחר שבשורה התחתונה, מדובר בבריאותך ובבריאות בני ביתך, החלפת או התקנת פילטר לשעון מים צריכה להיעשות על ידי אנשי מקצוע מנוסים, כאלה שמכירים את ההבדלים בין הפילטרים השונים ועוקבים אחר החידושים בתחום.

אנחנו, בדודי כרמל, נשמח לעמוד לרשותך ולסייע לך להפוך את המים הביתיים שלך לנקיים ובריאים יותר. אם אתם זקוקים לאינסטלטור בחיפה שיכול לבצע התקנות ותיקונים של פילטרים בצורה מקצועית, אנחנו כאן בשבילכם.

נשמח לשמוע ממך דרך טופס "צור קשר" באתר או בטלפון 073-7600065.

תפריט נגישות