חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טכנאי דודי שמש

במידה והתעוררה בעיה בדוד השמש שלכם, מומלץ שלא לחכות לרגע האחרון ולהתמהמה עם בחירת הטכנאי שיגיע. יש לציין כי דוד שמל תקול, לא יוכל לדאוג לחימום המים שלכם בעזרת קרני השמש. המשמעות היא שגם אם מדובר על חודש אוגוסט ובחוץ הטמפרטורה עומדת על 38 מעלות – עדיין לא יהיו לכם מים חמים!

לכן, חשוב מאד ליצור קשר עם טכנאי דוד שמש שיבוא ויבדוק את הבעיה. עם זאת, חשוב כמובן לדעת איך אפשר לבחור את הטכנאי הטוב ביותר, שיוכל לספק לכם שירות מעולה, בכל בעיה שמתעוררת בדודי השמש.

טכנאי דודים

  • א. התקנת דוד שמש – טכנאי דודי שמש יכול להמליץ על דוד מתאים ולהתקין אותו. בשביל לבחור את הדוד, מחשבים צריכת מים חמים של כ-30-40 ליטר ביום לאדם. המשמעות היא שזוג צעיר יכול להסתפק בדוד שמש עם מכל מים של 80 ליטר, בעוד משפחה של 4 נפשות תצטרך דוד עם מכל של מינימום 120 ליטר.
  • ב. טיפול בתקלות – הטכנאי גם יכול להציע שירות של תיקון דודי שמש במקרה של תקלה. חשוב לבחור טכנאי אמין עבור שירותי טיפול בתקלות, כדי לשמור על איכות החיים ולמנוע עוד נזקים מיותרים.
  • ג. תחזוקה שנתית – התחזוקה התקופתית כוללת ניקיון של הפאנלים הסולריים, הסרת אבנית וניקיון של האזור מסביב לדוד עצמו. אם רוצים לבצע ניקיון מקצועי, מזמינים טכנאי שמגיע מהתחום ומכיר אותו.

המחיר הוא לא הכל – כדי לבחור טכנאי דודי שמש, כדאי לא להסתנוור בהכרח מטכנאי שמתחייב בפניכם למחירים הזולים ביותר בארץ. זכרו שתיקון שמבוצע במחיר זול, או דוד חדש שמותקן במחיר זול – אפשר שאלו לא יהיו יעילים כלל, ואף לא תהיה אחריות על התיקון או על הרכישה של הדוד החדש. ובכך בעצם, לא פתרתם כלל את הבעיה. לרוב, תמורת תמחור יותר גבוה אך עדיין הוגן, תוכלו לקבל שירות הרבה יותר טוב.

לא לשכוח את האחריות – על כל תיקון שנעשה לדוד השמש, ובוודאי שעל כל דוד שמש חדש שהטכנאי התקין עבורכם – אתם אמורים לקבל אחריות למשך מספר שנים.

טיפול בתקלות דוד שמש

תיקון דודי שמש

המטרה של תיקון דודי שמש היא להחזיר אותם לפעילות תקינה ולמנוע את הצורך בהחלפת כל הדוד. בשביל לתאם שירות תיקונים, בודקים באיזה דוד שמש מתמחה כל טכנאי וכמה שנות ניסיון יש לו. לאחר מכן, מקבלים המלצות על טכנאי דודי שמש ומבררים האם הוא מכיר את האזור והעיר.

טכנאי דודי שמש בחיפה

גם תושבי חיפה יכולים להזמין טכנאי דוד שמש אמין ולרכז את כל השירותים תחת קורת גג אחת. אם ברצונך ליהנות משירות דומה, כל שעליך לעשות הוא להשאיר פרטים באתר של דודי הכרמל. אנו נשמח לעמוד לרשותך בהקדם ולהציע שירות מקצועי במחיר הוגן לכל תושבי חיפה והקריות.

טכנאי דודי שמש בקריות

באזור הקריות למשל יש ביקוש גבוה לשירותי טכנאי דודי שמש. היתרון של תושבי הקריות הוא שניתן לבחור טכנאי כזה לפי המלצות ולוודא זמינות גבוהה שלו לכל אורך השנה. בשביל לבחור טכנאי דודי שמש בקריות, מקבלים עליו המלצות מחברים, קרובים ומשפחה. אם לא מכירים אישית אנשים שגרים בקריות והשתמשו בשירות דומה, ניתן להרחיב את החיפוש עם מידע מהאינטרנט.

טכנאי דודי שמש
התמונה להמחשה בלבד | CANVA

תפריט נגישות