חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
דודי כרמל

כמה עולה דוד שמש

דוד השמש מאפשר לכל מי שמשכיל להשתמש בו ליהנות ממים חמים כל עוד השמש זורחת. קרני השמש מחממות את נפח המים שבדוד בצורה יעילה ביותר. כדי לסבר את האוזן ולמנוע אי-נעימויות, מצאנו לנכון לפרט עבורכם את כל הגורמים שקובעים את מחירו של דוד השמש כך שתוכלו לבצע רכישה מושכלת. אז כמה עולה דוד שמש איכותי? להלן הקריטריונים.

עלות על פי גודל

עיקרון המפתח שתקף לכל סוגי הדודים והיצרנים הוא שנפח הדוד מהווה חלק בלתי נפרד מהעלות שלו, זהו פקטור עיקרי למעשה. ככל שהדוד גדול יותר, כך הוא כבד יותר, מכיל יותר חומר ולכן גם יקר יותר. בנוסף, מסובך יותר להוביל ולהתקין דוד שמש גדול, כמו גם שככל שהדוד יהיה בנפח גדול יותר, כך עלויות החימום (בשימוש בגוף חשמל) יהיו בהתאם. מסיבה זו חשוב מאוד לבחור את גודל דודי שמש בקריות על פי עלות בהתאם למספר הנפשות בבית, כאשר דוד של 120 ליטר הינו הנפוץ יותר ומתאים למשפחה של עד ארבע נפשות.

כמה עולה דוד שמש? חשיבות ההתקנה

התקנת דודי שמש הינה משימה פיזית שדורשת גם חשיבה ותכנון מקדים. ככל שההתקנה הופכת למורכבת יותר, כך זמן העבודה של המתקין מתארך, יש צורך באיש מקצוע מיומן יותר ולכן בפועל המחיר עולה. כאשר מדובר בגג שטוח ללא מגבלה כלשהי המחיר הוא סטנדרטי.
כאשר מצב זה אינו מתקיים, המחיר יעלה, כמו לדוגמה במקרים הבאים :

  • התקנה על גג משופע
  • התקנה על גג רעפים
  • התקנה בגובה רב
  • התקנה בגגות צפופים
  • התקנת הדוד רחוק מהקולטים
כמה עולה דוד שמש

חשוב מאוד שלא להתפשר על התקנה בידי מומחים שכן גישה זו עשויה לגרום לעוגמות נפש רבות במהלך הזמן. דעו לכם כי למיקום הדוד חשיבות עליונה בהספק שלו! בנוסף, תמיד קיימת האפשרות להפחית את עלויות הדוד עוד יותר ולהחליף קולטים פגומים בחדשים במקום להחליף את המערכת כולה.
כעת, כאשר אתם כבר יודעים כמה עולה דוד שמש פחות או יותר וכיצד נקבע מחירו, כל שנותר לכם זה לבחור בספק דודי חשמל ושמש ברמה הגבוהה ביותר. חברת דודי הכרמל תשמח לעמוד לשירותכם באספקת דודי שמש איכותיים נושאי תו תקן ישראלי בלבד. כל זאת עם אחריות מלאה ובמחירים סבירים בהחלט.

להזמנות חייגו עכשיו 073-7600065

תפריט נגישות