073-7600065

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מכירת דודי שמש

בישראל אולי אין לנו את מזג האוויר של אירופה, אבל יש לנו שפע של שמש. להיות חכם בשמש, פירושו לא רק להישמר מפניה, אלא גם לדעת כיצד לנצל את המשאב הטבעי הזה העומד לרשותנו. מתוך הבנה זו, עוגנה בחקיקה חובה להתקין דוד שמש לכל דירה שנבנתה בארץ, למעט בבניינים גבוהים במיוחד. בישראל, כיום, מותקנים דודי שמש בכ-85% מבתי האב ואלה אחראים על חיסכון של כ-8% מצריכת החשמל הביתית.

מכירת דודי שמש
מכירת דודי שמש | CANVA

מכירת דודי שמש, ייצור והתקנה

ענף דודי השמש מונה אנשי מקצוע רבים, לרבות: יצרנים, משווקים, מתקינים ומתקנים. באופן זה, יכול כל איש מקצוע להתמחות בתפקידו הספציפי ולעשותו בצורה המקצועית והאיכותית ביותר. אף על פי שהדבר יכול להיות מבלבל עבור הלקוחות, שאינם בטוחים עוד אל מי עליהם לפנות, בשורה התחתונה, הם יוצאים נשכרים מחלוקה זאת, שכן היא מאפשרת להם ליהנות משירות מקצועי יותר מאי פעם.

כאשר מבינים את העיקרון הנ"ל די בבירור קצר, על מנת להבין לאיזו מבין שלושת החוליות בשרשרת כדאי לפנות ובאילו מקרים. כך למשל, ברצונכם לרכוש דוד שמש? ודאו האם המשווק מתקין גם את שירותי ההתקנה, האחזקה והתיקון. או הוא אינו מספק שירותים אלה, אלא מוכר בלבד, האם מישהו אחר עושה זאת מטעמו, או שמא תצטרכו למצוא איש מקצוע מתאים בכוחות עצמכם. כך תדעו, כבר ממעמד הקנייה, למי תיפנו במקרה של תקלה בדוד.

כמו כן, תשומת לב מעטה תוכל לחסוך מכם הונאות ועוגמת נפש מיותרת. מרבית יצרניות דודי השמש עוסקות בייצור בלבד ואינן משווקות לצרכן הפרטי, או מספקות שירותי התקנה (אף על פי שישנם גם יוצאי דופן). מנגד, חברות המתמחות בשיווק ובמכירה של דודי שמש וחשמל מספקות בדרך כלל גם. במקרים זה, נהוג כי עלות המכירה מגלמת בתוכה גם את עלות ההתקנה. לכן, כאשר משווים מחירים, כדאי לברר מה המחיר כולל, כיוון שהצעות זולות עלולות להתגלות כיקרות והצעות מחיר שמבט ראשון נראות יותר יקרות, יכולות להתברר כמשתלמות וכדאיות.

מכירת דודי שמש יד שנייה

אנשים רבים המעוניינים ברכישת דוד שמש נרתעים מן המחיר של דוד חדש, שיכול להגיע לכמה אלפי שקלים. יחד עם זאת, מעטים מודעים לכך שביכולתם לרכוש דודי שמש יד שנייה. בדומה למקררים, היותם משומשים לא מעידים על כך שהם פגומים או מקולקלים. פעמים רבות ניתן למצוא דוודים תקינים לחלוטין במצב מצוין, אשר מוצעים למכירה לאחר שתוקנו או מכיוון שבעליהם הקודמים לא זקוקים להם עוד. הסיבות לכך רבות ויכולות לכלול מעבר מבית פרטי לבית משותף, החלפה של דוד קטן בדוד יותר גדול וכיו"ב.

חברת דודי הכרמל מובילה בתחום מכירת דודי שמש בחיפה והסביבה בגדלים של 30 – 200 ליטרים.
על הדוודים המשווקים ניתנת אחריות של 3 – 8 שנים, לפי סוג הדוד.

למידע נוסף, לבירורים, ולקבלת הצעת מחיר משתלמת, צרו אתנו קשר דרך האתר ונציגינו ישמחו לשוב אליכם בהקדם, או התקשרו: 073-7600065.

דוד שמש תקין למים חמים
מכירת דודי שמש והתקנה נכונה

תפריט נגישות