חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פתיחת סתימות בחיפה

תוכן עניינים

שירותי פתיחת סתימות

חברת דודי הכרמל מפעילה שירותי אינסטלציה במתכונת חירום 24 שעות ביממה. החברה עומדת לרשות לקוחות באיזור חיפה והצפון במטרה לשפר את איכות החיים, למנוע החמרה של מצב הצנרת, ובעיקר לפתוח סתימות קשות. החברה עבדה לאורך השנים מול עיריות מקומיות, חברות וגופים גדולים, כמו גם מול משפחות המתגוררות בדירות פרטיות או בנייני מגורים. רוב הסתימות לא מאפשרות פתיחה עצמאית, לכן כדאי לפנות אל המומחים שלנו וליהנות מיתרונות מגוונים במחיר משתלם:

  • עבודה עם ציוד וחומרים מתקדמים
  • פתיחת סתימות דחופה בכל איזור הצפון
  • היכרות עם תשתית האינסטלציה של חיפה והקריות
  • זמינות מלאה בכל ימי השבוע
  • שירותי ייעוץ ללא התחייבות
פתיחת סתימות בחיפה

פתיחת סתימות בכיור

הבעיה של פתיחת סתימות בכיור היא ככל הנראה הנפוצה ביותר. בשביל להתמודד איתה, כדאי להכיר את הטבלה הבאה:

סוג הסתימהאיך היא נוצרתאיך פותרים את הבעיה
סתימה שנגרמת בגלל לכלוךהסתימה נוצרת כאשר לא משתמשים במסנן בכיור שימנע מלכלוך ופסולת לחדור אל תוך הצנרת.יש לנסות לפתוח את הסתמה באמצעות פומפה. במידה וזה לא עוזר, פותחים את הארון מתחת לכיור ומניחים דלי מתחת לסיפון. לאחר מכן פותחים את הסיפון, שופכים את הלכלוך ומנקים את המעבר לצנרת המרכזית.
סתימה שנגרמת בגלל הצטברות נייר ומגבוניםהסתימה נוצרת בעיקר בגלל שימוש לא נכון בכיור מצד בני המשפחה, למשל הילדים.פותחחים את הסיפון ומוציאים החוצה עם כפפות או כלים מיוחדים את גורם הסתימה.
חדירת שורשים לצנרתכאן לא מדובר על סתימה שקשורה אל הצנרת אלא על התשתית עצמה. הסתימה נפוצה בעיקר בבתים פרטיים צמודי קרקע ואם יש חצר שלא מטופל ע"י גנןמזהים את מקור הסתימה באמצעות איתור עם מצלמה תרמית או סיב אופטי. בודקים מה הגישה הכי נוחה אל האזור, חופרים בקרקע וכורתים את השורשים, לאחר מכן מחברים מחדש את הצנרת.

 

 

פתיחת סתימה באסלה

סתימה באסלה או בשירותים נגרמת כתוצאה משימוש לא נכון, מהשלכת לכלוך פיזי וחפצים אסורים או כתוצאה מתשתית לקויה של מערכת הניקוז. בנוסף, לעיתים קיימת סתימה במערכת הביוב עצמה והריחות הלא נעימים חודרים אל תוך הבית דרך האסלה, השירותים, הכיור, אגן הניקוז באמבטיה וכן הלאה.
הימנעו מהשלכת חפצים או נייר טואלט אל האסלה
הציבו פח קטן לצד השירותים והשתמשו בו עבור הפסולת
למדו את הילדים כיצד להשתמש בשירותים והראו דוגמא אישית

הדברים העיקריים אותם אין בשום פנים ואופן להשליך אל האסלה הם ניירות לחים (מגבונים), טמפונים, קונדומים, תרופות, צמר גפן, שמן וכמובן חפצים מוצקים.

שחרור סתימה באסלה

פתיחת סתימה באמבטיה

סתימה באמבטיה נגרמת בגלל הצטברות שערות או עומס על צנרת ישנה. גם כדי לפתוח את הסתימה באמבטיה אנחנו יכולים להשתמש בפומפה או קפיץ אינסטלטורים, למעט מקרים של סתימות קשות שנגרמות בגלל חדירת שורשים לצנרת. אם הסתימה נמשכת והמים באמבטיה לא עוברים, שווה לשקול להחליף את הצנרת כולה.

פתיחת סתימה במקלחת

חדרי רחצה ומקלחת עלולים לסבול מסתימות בגלל כמויות גדולות של מים. כאשר המים לא עוברים בצנרת ונוצרת סתימה, חשוב לפתוח אותה מהר כדי למנוע נזקים בלתי הפיכים. מלבד פומפה וקפיץ אינסטלטורים, אפשר לשקול שימוש בחומרים כימיים תוך שמירה על זהירות.

כיצד מתבצעת פתיחת סתימות בביוב?

סתימות דורשות טיפול מקיף ומיידי. במידה ומדובר על סתימות בביוב העירוני או השכונתי, יש צורך בהפעלת ביובית: מיכלית שאיבה בוואקום, השואבת החוצה את הלכלוך ומבטיחה זרימה שוטפת של המים אל הצינורות.

הניסיון של חברתנו מבטיח שירות ייחודי של פתיחת סתימות. בשלב הראשון מזהה צוות החברה את מקור הסתימה, ופועל על מנת למנוע את הישנות המקרה. בשלב השני אנו בוחנים את הדרך הטובה ביותר לפתוח את הסתימה הקיימת, מבלי ליצור נזקים בלתי הפיכים עבור התשתית או הצנרת. בין היתר, נציגנו מתמחים בשימוש בספירלה לצורך הגעה אל מקור הסתימה ובשימוש בחומרים כימיים.

פתיחת סתימות בבית
תיקון בעיות צנרת ושחרור סתימות
פתיחת סתימות בחיפה ע"י אינסטלטור מקצועי

פתיחת סתימות קשות

בסופו של דבר, סתימה היא אכן אירוע מצער: היא פוגעת באיכות החיים, מונעת את היכולת של כל אחד ואחת מאיתנו להשתמש בצנרת בצורה יעילה ולרוב היא גורמת להתנדפות ריחות לא נעימים. במקרים של סתימות שאותן אי אפשר לפתוח לבד או אם סתימות קשות חוזרות על עצמן לעיתים קרובות, כדאי להזמין את המומחים של דודי הכרמל. אנו נקצה עבורך אינסטלטור מקצועי גם בהתראה קצרה ונשמח לצרף אותך אל משפחת הלקוחות המרוצים.

שאלות ותשובות נפוצות

סתימת ביוב מתייחסת לחסימה במערכת הביוב המונעת זרימה תקינה של שפכים וביוב. זה יכול להתרחש בקווי ביוב למגורים, מסחריים או עירוניים.

סתימות ביוב יכולות להיגרם מגורמים שונים, לרבות הצטברות של פסולת, שומן, חלקיקי מזון, שיער, שורשי עצים החודרים לצנרת, חפצים זרים ושטיפת חומרים לא מתאימים לשירותים.

סימנים של סתימת ביוב עשויים לכלול ניקוז איטי בכיורים, בשירותים ובמקלחות, קולות גרגורים מניקוז, ריחות רעים המגיעים מהניקוז או vשירותים.

כן, ישנם מספר צעדים שתוכל לנקוט כדי למנוע סתימות ביוב. הימנע מהדחת פריטים שאינם מתכלים, כגון מגבונים ומוצרים סניטריים, אל תוך האסלה. השלך שומן ושמן בישול כראוי, והשתמש במסכי ניקוז כדי לתפוס פסולת.

אם אתם חושדים בסתימת ביוב, הימנעו משימוש בכיורים, שירותים או ניקוזים ופנו מיד לאינסטלטור מקצועי על מנת להעריך ולטפל בבעיה.

אינסטלטורים מקצועיים משתמשים בשיטות שונות לפינוי סתימות ביוב, לרבות שימוש בנחשי ניקוז או מקמחים כדי לשבור פיזית את החסימה, סילון הידרו לפיצוץ הצטברות, ובמקרים חמורים, חפירה ותיקון צינורות שניזוקו.

בעוד סתימות קלות בביוב ביתי ניתנות לפעמים לניקוי באמצעות בוכנה או נחש ניקוז, לא מומלץ לנסות לנקות סתימה בביוב בעצמך עקב סיכונים בריאותיים פוטנציאליים ומורכבות מערכת הביוב.

כן, תחזוקה מונעת קבועה יכולה לסייע במניעת סתימות ביוב. בדיקות ביוב מקצועיות עם מצלמות יכולות לזהות בעיות אפשריות, והזרקת הידרו מתוזמנת יכולה לנקות הצטברות לפני שהיא גורמת לסתימה.

חקור חברות אינסטלציה מקומיות, קרא ביקורות ובקש המלצות מחברים או בני משפחה. בחרו אינסטלטור מורשה ומנוסה המתמחה בפתיחת סתימות בבתים פרטיים.

הניחו לשמן בישול ולגריז להתקרר לאחר השימוש, ואז שופכים אותם לכלי חד פעמי והשליכו אותו לפח. אין לשפוך שומן על הכיור, מכיוון שהוא עלול להתמצק ולתרום לסתימות.

פתיחת סתימות בחיפה ושירותי אינסטלציה נוספים

צרו קשר עם נציגי חברת דודי כרמל ונשמח לעמוד לרשותכם בהקדם.
יש לנו את הניסיון הדרוש ואמצעים מתקדמים לטיפול בכל סוגי הסתימות, וכמובן שירותי אינסטלציה וטיפול בבעיות נוספות.

תפריט נגישות