חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קולטי שמש

ניתן לחלק בגדול את המבנה של דודי השמש לשלושה חלקים: דוד המים, קולטי השמש והצנרת. כל רכיבי המערכת חשובים, אך אלו הקולטים אשר אמונים על חימום המים, הלכה למעשה. הם אלה שקולטים את קרינת השמש וממירים את האנרגיה הסולארית ורותמים אותה לחימום המים. ללא הקולטים, ניתן היה לחמם את המים רק באמצעי חיצוני מלאכותי, כמו למשל, באמצעות אנרגיה חשמלית.

מטבע הדברים קולטי שמש נחשפים לכמות לא מבוטלת של קרינה ותנאים לא פשוטים של מזג אוויר ואקלים. קולטים שלא תוחזקו כהלכה, יתפקדו במידה פוחתת והולכת, עד שיפסיקו לעבוד, כליל. מסיבות אלו, חשוב להקפיד ולרכוש קולטי שמש איכותיים ואמינים ולהקפיד על תחזוקתם כנדרש. חברת דודי הכרמל מספקים את כל סוגי השירותים לדודי שמש ולקולטים, על מנת להבטיח את תקינותם לאורך זמן רב ככל שניתן.

רכישת קולטי שמש והתקנתם

קולטי שמש באיכות טובה הנם תנאי הבסיס לדודי שמש תקינים המחממים מים ביעילות ובתקינות. אולם לא רק לתקינותם של קולטי השמש יש חשיבות, גם לאופן שבו הם מותקנים על הגג נודעת חשיבות מכרעת על יעילותם. התקנה לא נכונה, למשל, בזווית לא טובה עלולה לפגוע באופן משמעותי ביכולתם של הקולטים לקלוט ביעילות את קרינת השמש. כמובן שללא קליטה נאותה, לא יוכל הדוד לחמם למעננו את המים כנדרש.

לכן, חברת דודי הכרמל מפעילה צוות מתקינים מקצועיים ומסורים, אשר מציבים דגש על התקנה איכותית ובטוחה, למניעת תאונות ולהבטחת התוצאות הכי טובות. כמו כן, משווקת החברה קולטים באיכות גבוהה.

קולטי שמש

קולטי שמש ואחזקתם

בשל החשיפה לאיתני הטבע במשך כל השנה, דודי שמש נוטים להתלכלך ולהתקלקל, כאשר הם אינם מתוחזקים היטב. במרוצת הזמן מצטברים עליהם אבק, חול, כתמי סיד, צבע וזפת, לשלשת ציפורים ועוד. כאשר שטח הפנים של הקולט מלוכלך, יכולתו לקלוט את קרני השמש החיוניות פוחתת, וכן נפגעת עמידותו המבנית. לפיכך, חשוב לנקות את הקולטים מדי פעם בפעם.

לשמירה על הבטיחות ולהבטחת התוצאות הכי טובות, מומלץ להפקיד את ניקוי קולטי השמש אך ורק באמצעות טכנאי דודי שמש מוסמכים ומנוסים. בחברת דודי הכרמל ניקוי קולטי שמש הנו חלק בלתי נפרד משירותי התחזוקה של דודי שמש.

רוצים ללמוד עוד על דודי שמש של דודי הכרמל? חברתנו מספקים שירותי התקנה ותיקון של דודי שמש בחיפה, הכרמל ובסביבה,
פנו אלינו עוד היום ונשמח לסייע לכם לרכוש ולתחזק קולטי שמש המתאימים ביותר עבורכם.

התקשרו עכשיו לחברת דודי הכרמל, ותוכלו ליהנות מייעוץ מקצועי ומהצעת מחיר אטרקטיבית:
073-7600065.

תפריט נגישות