חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תיקון צנרת

הטכנולוגיה הקיימת מאפשרת לבצע תיקון צנרת ללא הרס. בשביל תיקון כזה ניתן להשתמש במצלמה טרמית, סיב אופטי, רובוט זעיר, גלאי אלקטרומגנטי ועוד. בכל אחד מהמקרים האלה, המטרה היא להיעזר בציוד המתקדם על מנת להתחקות אחר המקור של הבעיה. אם מזהים היטב את האזור שאותו צריך לתקן, מונעים את ההרס המיותר ואין צורך להרים מרצפות או לשבור את הקירות והתקרה.
מבחינת תדירות, תיקון צנרת מים יכול להתבצע בעקבות הופעת סימנים המעידים על תקלה ובעיה. הנה למשל כמה תקלות נפוצות שאותן פותרים יחסית בקלות וללא הרס גם אחרי בדיקת צנרת עם מצלמה או אביזרים אחרים

תיקון צנרת

איך לדעת שיש לכם בעיה בצנרת ?

א. נזילות מים – תיקון צנרת שכיח בעיקר במקרים של נזילות מים. התיקון מאפשר לאטום את החלק הלקוי ולהחזיר את הצנרת לפעילות תקינה.
ב. פיצוצי מים בצנרת – במקרים של פיצוץ מים מאסיבי יותר, יהיה צורך לפרק את החלק התקול בצנרת ולהרכיב חלק חדש. פיצוצי מים בצנרת מתרחשים בין היתר בגלל חדירת שורשים, בלאי ועוד.
ג. לחץ מים נמוך – תיקון צנרת ללא הרס יכול להיות רלוונטי במקרים של לחץ מים נמוך. כאן ההתמקדות היא בחנוכיה שנמצאת בדרך כלל בצנרות ישנות, או בהתקנת משאבה שמאפשרת להעלות את המים בלחץ גבוה גם לקומות עליונות בבתים פרטיים או בנייני מגורים משותפים.

תיקון צנרת ללא הרס

תיקון פיצוץ בצנרת – אם הפיצוץ נוצר בצנרת ישנה, אז מרימים את הריצוף ומבצעים החלפה של החלק הפגוע. במקרים בהם מדובר בצנרת חדשה, ובבית מותקנת חנוכייה, אזי ניתן להחליף את כל הצינור ללא הרמת מרצפות.

אחת התקלות הנפוצות ביותר בצנרת היא סתימות, כאשר תקלה זו נפוצה במיוחד בצנרת ישנה. חברת דודי הכרמל מבצעת פתיחת סתימות במגוון שיטות, ומספקת פתרון יעיל ומהיר של תיקון צנרת, המאפשר לכם לחזור לתפקוד מלא בבית.
חשוב ביותר לא להזניח בעיות בצנרת, ולבצע תיקון צנרת איכותי על ידי חברה מובילה ומנוסה. חברת דודי הכרמל מספקת שירות מקצועי ואדיב ללקוחות מכל אזור הצפון, ומקפידה על מתן שירות מקצועי ועל מציאת הפתרון הטוב ביותר לכל מצב.

החלפת צנרת
צנרת ביתית

החלפת צנרת 24/7 בחיפה

ככלל, החלפת צנרת היא עניין של זמן. במבנים שנבנו בסטנדרט גבוה הצנרת הישנה יכולה להחזיק מעמד עשרות שנים. לעומת זאת, במבנים שנבנו ברמת בנייה נמוכה יותר, בעלי הבית יכולים למצוא את עצמם מול הצורך לחדש את הצנרת כבר בתוך שנים בודדות מרגע סיום הבנייה.

סוג הצנרת משפיע אף הוא על הצורך בהחלפתה. כך למשל, פיצוץ של צנרת מתכת הינו לרוב הראשון מבין סדרת פיצוצים ארוכה ומתמשכת. מה שקורה זה שהמים מרטיבים את החול שבריצוף, והרטיבות גורמת לחלודה ולקורוזיה, כך שגם אם אזור הנזילה מתוקן כראוי, כעבור מספר חודשים מופיע עוד פיצוץ באזור אחר. במצבים אלו יש להחליף את כל הצינורות בבית במטרה למנוע מהבעיה לחזור.
אתם עומדים לשפץ את הבית? רוצים להחליף את הריצוף? כדאי שתיקחו בחשבון גם את הצנרת. אם הצנרת בבית הינה ישנה ולא הוחלפה הרבה זמן, כדאי להחליף גם אותה ביחד עם החלפת הריצוף. צנרת ישנה כמוה כפצצה מתקתקת, שאין לדעת מתי היא תתפוצץ. יכול להיווצר מצב שבו הפיצוץ המאיים יתרחש כבר תקופה קצרה אחרי השיפוץ, ואז יהיה צורך להרים את הרצפה החדשה. מעבר לזאת, הצנרת החדשה מאפשרת החלפה מבלי להרים את המרצפות.

צנרת ביתית - דברים שכדאי לדעת

הצנרת הביתית מורכבת ממערכת לניקוז שפכים, ומערכת לאספקת מי שתיה
אנו חיים בעולם מודרני, בו כמעט ואיננו חשופים למחלות אשר חוללו שמות באוכלוסיות שלמות בעבר. רובנו מייחסים ובמידה חלקית של צדק את השדרוג הבריאותי הזה לעולם הרפואה, אך למעשה פעמים רבות התחום אשר מסב לנו את היתרונות הבריאותיים הינו שונה לחלוטין. תחום זה הינו הצנרת הביתית שלנו, המהווה אלמנט קריטי בבריאות תושבי הארץ.

לצנרת הביתית יש שתי פונקציות עיקריות. הראשונה, היא מערכת לניקוז שפכים, או הביוב. מערכת הביוב מנקזת את שפכי הבית, מאחדת אותה עם השפכים מבתים אחרים, ומביאה אותה במרוכז לאתר פינוי וטיהור שפכים. לצד מערכת הביוב, מערכת מי השתייה מספקת לנו מים נקיים על פי דרישה. חשוב לזכור, כי אלמנטים אלו נמצאו כקריטיים לבריאות ההמונים בשלל מחקרים אשר ערכו ארגוני האו"ם. כיום, בכל שנה מיליוני אנשים במדינות לא מפותחות מתים כתוצאה מחשיפה למים מזוהמים וצריכתם.

הצנרת הביתית – מידע חשוב

מהם העובדות שכל אחד צריך להכיר לגבי הצנרת הביתית שלו
חשוב מאוד שנכיר את הצנרת הביתית שלנו, בין השאר כדי שנדע מתי משהו בה פועל בצורה לא תקינה. למעשה, היכרות בסיסית עם הצנרת הביתית יכולה לסייע רבות במניעה ובטיפול בתקלות בסיסיות. המידע הוא כמעט אין סופי, אך נציין פה מספר רכיבים שמומלץ להכיר:

הסיפון: הסיפון הינו הצומת בצנרת הביוב מתחת לכיור. הסיפון נועד להשקעה של פסולת כבדה בתחילת הדרך, על מנת להימנע מחסימות בצנרת עמוקה יותר. במקרה של ניקוז לא תקין בכיור, ניתן לפתוח את הסיפון בזהירות עם דלי מתחתיו, ולפנות את הלכלוך שהצטבר בתוכו.

לחץ המים: לחץ המים בבית מווסת על ידי משאבות ומכשור ייעודי. ניתן להגדיל את הלחץ בזרם המים על ידי שינוי טכני קל יחסית, אשר מומלץ לבצע בעזרת גורם מקצועי.

טיפול בצנרת בחיפה ובקריות

דודי הכרמל מספקת את שירותי הטיפול הטובים ביותר בצנרת הביתית שלך
דודי הכרמל הינה חברה מובילה בתחזוקה וטיפול בצנרת ביתית. החברה המתמחה באספקת מים חמים, היא מהמובילות בארץ ותבטיח לכם שירות מושלם ותיקון שיחזיק מעמד שנים רבות קדימה.

תפריט נגישות